Акумулаторен комплект DeWALT, DCK865P4T
2178.61 € / 4260.99 лв.
Акумулаторен ударен гайковерт DeWALT, DCF892P2T-QW
492.89 € / 964.01 лв. Original price was: 492.89 € / 964.01 лв..468.34 € / 915.99 лв. Текущата цена е: 468.34 € / 915.99 лв..
Описание
Куфар за инструменти DeWALT DWST1-71195
- Куфар за инструменти с табла DeWalt TSTAK VI – 23л.
- Изработен от 3 мм висококачествен удароустойчив полипропилен.
- Издържливи метални ключалки за професионалисти от Dewalt.
- Идеална за съхранение на средни, тежки елементи.
- Плътно затваряне.
- Възможност за централно заключване към количката за транспорт.
- Размери(ДхШхВ): 440х332х301.5 мм.
- Максимално допустимо тегло: 30 кг.
Окомплектовка
- Куфарът е без тавичка
Допълнителна информация
| Тегло | 2.76 кг |
|---|---|
| Максимално допустимо тегло | 30кг |
За бранда
DeWALT е водещ световен производител на професионални и хоби електроинструменти, известен със своето немско/американско качество, мощност и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете пълна гама бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и други инструменти DeWALT, създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот.
Trapkovi.bg – официален дистрибутор на DeWALT за България и извънгаранционен сервиз за професионални електроинструменти.
Изберете инструменти DeWALT от Trapkovi.bg – професионални решения за строителство, монтаж и домашни проекти.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Арматурни клещи никелирани KNIPEX, 280 mm, 9904280
В наличност
SKU:
9904280
Арматурни клещи черни KNIPEX, 250 mm, 9901250
В наличност
SKU:
9901250
Дърводелска клещи KNIPEX, 50 01 180
В наличност
SKU:
5001180
T-образен ключ KNIPEX с квадрат 1/2″, 200 mm, 9840
В наличност
SKU:
9840
Мултифункционални клещи KNIPEX, 160 mm, 1302160
В наличност
SKU:
1302160
Клещи KNIPEX Cobra® XS, 8700100
В наличност
SKU:
8700100
Клещи ключ KNIPEX, 87 41 250
В наличност
SKU:
8741250
Клещи резачки KNIPEX Electronic Super Knips® XL, 78 61 140
В наличност
SKU:
7861140
| Тегло | 0.093 кг |
|---|---|
| Опаковка | Картон |
| Повърхност | бронирана |
| Дръжки | Двукомпонентни ръкохватки |
| Покритие | бронирано |
| Фаска | резец без фасета |
| Обхват за рязане на средно твърда тел (диаметър) | 1.4 mm |
| Капацитет за рязане на мек проводник (диаметър) | 0.2 – 2.1 mm |
| Ширина на главата | 15.7 mm |
| Дължина на челюстта | 12.3 mm |
| Дебелина на челюстта | 9.2 mm |












