Акумулаторен пистолет за силикон Milwaukee, M12PCG600A-0, 12 V, 2 Ah, 1780 Nm, 600ml, 4933441786, без батерия
285.58 € / 558.55 лв. Original price was: 285.58 € / 558.55 лв..205.00 € / 400.95 лв. Текущата цена е: 205.00 € / 400.95 лв..
Акумулаторна полираща машина Milwaukee, M18FAP180-0, 18 V, 180 мм, 4933451549, без батерия
409.18 € / 800.29 лв. Original price was: 409.18 € / 800.29 лв..327.34 € / 640.22 лв. Текущата цена е: 327.34 € / 640.22 лв..
Акумулаторна полирмашина Milwaukee, M12BPS-0, 12 V, 76 мм, 4933447791, без батерия
283.19 € / 553.87 лв. Original price was: 283.19 € / 553.87 лв..169.00 € / 330.54 лв. Текущата цена е: 169.00 € / 330.54 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933447791
Категория: Полиращи машини
Етикети: MILWAUKEE, Полиращи машини
Описание
Акумулаторна полирмашина Milwaukee, M12BPS-0, 12 V, 76 мм, 4933447791, без батерия
- Акумулаторна полирмашина MILWAUKEE M12BPS-0 има захранващо напрежение 12 V и диаметър на полиращия диск 76 мм.
- Доставя се без батерия и зарядно устройство.
- Поддържа 2 степени на работа. Разполага и с Redlink plus интелигентна система, предотвратяваща претоварване.
- Машината е компактна – само 130 мм.
- Разполага с подвижна дръжка от 2 позиции.
- Поддържа бърза смяна на аксесоари без инструменти.
Окомплектовка
- Без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение | 12 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Скорост на празен ход | 0 – 2800, 0 – 8300 об/мин |
| Размер на подложката | 76 мм |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Електрическа полирмашина Bosch, GPO 14-180 S, 220 V, 1400 W, 180 мм, 0601389200
В наличност
SKU:
0601389200
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Напрежение | 220 V |
| Консумирана мощност | 1400 W |
| Отдавана мощност | 825 W |
| Диаметър на диска | 180 мм |
| Резба на шпиндела | M14 |
| Скорост на празен ход | 3500 об/мин |
Акумулаторна полираща машина BOSCH, GPO 12V-77 , без батерия, 06019L3000
В наличност
SKU:
06019L3000
Акумулаторна полираща машина BOSCH, GPX 12V-125, без батерия, 06019L4100
В наличност
SKU:
06019L4100
Акумулаторна полирмашина MILWAUKEE, M18FROP15-0X, 18V, без батерия
В наличност
SKU:
4933478834
| Тегло | 6.32 кг |
|---|---|
| Диаметър на диска (mm) | 125 |
| Диаметър на орбитата (mm) | 15 |
| Диаметър на подложка за шлифоване [mm] | 125 |
| Дължина на хода (mm) | 15 |
| Превключвател | Блокиращ превключвател на спусъка |
| Променлива скорост | Да |
| Скорост на празен ход (rpm) | 2650 – 5100 |
| Стандартно оборудване | Подложка за шлифоване 125 mm, прахозащитен капак |
| Функция за блокиране на кордата | Да |
| Функция за плавно стартиране | Да |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторна полираща машина Milwaukee, M18FAP180-0, 18 V, 180 мм, 4933451549, без батерия
В наличност
SKU:
4933451549
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Скорост на празен ход | 360 – 2200 об/мин |
| Размер на подложката | 180 мм |
| Размер на шпиндела | М14 |
Макетен нож MILWAUKEE, 9 mm, 48221960
В наличност
SKU:
48221960
Работни Обувки MILWAUKEE, Flextred S1PS B1L110133 ESD FO SR
В наличност
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Стойка за модулна система MILWAUKEE, за Packout XL, 4932480622
В наличност
SKU:
4932480622












