Акумулаторен прободен трион BOSCH, GST 18V-155 BC
683.82 € / 1337.44 лв. Original price was: 683.82 € / 1337.44 лв..547.06 € / 1069.96 лв. Текущата цена е: 547.06 € / 1069.96 лв..
Акумулаторен ексцентършлайф BOSCH, GEX 185-Li
327.77 € / 641.06 лв. Original price was: 327.77 € / 641.06 лв..262.21 € / 512.84 лв. Текущата цена е: 262.21 € / 512.84 лв..
Акумулаторен ексцентършлайф BOSCH, GEX 185-Li, без батерия
143.84 € / 281.33 лв. Original price was: 143.84 € / 281.33 лв..115.07 € / 225.06 лв. Текущата цена е: 115.07 € / 225.06 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
06013A5020
Категория: Ексцентършлайф машини
Етикети: BOSCH, Ексцентършлайф машини, Шлайф машини
Описание
Акумулаторен ексцентършлайф BOSCH, GEX 185-Li
- Идеално разположена 18 V акумулаторна батерия за добре балансирано шлайфане и без повече умора на ръката
- Ефективен безчетков мотор с постоянна скорост на снемане на материал и макс. време на работа 40 min с акумулаторна батерия GBA 4Ah
- Ергономична конструкция със слаби вибрации до 2,2 m/s2 за удобно шлайфане
- Идеален за шлайфане на дърво, дървени материали или за мазилка и отстраняване на боя
Окомплектовка:
-
Прахоуловителна торбаКаталожен номер: 2 608 000 715
Без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 0.93 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 6.000 – 10.000 1/min |
| Диаметър на диска | 125 mm |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен ексцентършлайф BOSCH, GEX 12V-125, без батерия
В наличност
SKU:
0601372101
| Тегло | 0.95 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 6.000 – 10.000 1/min |
| Диаметър на диска | 125 mm |
Акумулаторен ексцентършлайф BOSCH, GEX 185-Li
В наличност
SKU:
06013A5021
| Тегло | 0.93 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 6.000 – 10.000 1/min |
| Диаметър на диска | 125 mm |
Акумулаторен ексцентършлайф BOSCH, UniversalOrbit 18V-20, 06033E4100, без батерия
В наличност
SKU:
06033E4100
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Честота на вибрациите | 10000 – 23000 min-1 |
| Диаметър на резонансния кръг | 2.5 |
Гумен плот за ексцентършлайф MILWAUKEE, 150 mm 6 Holes – 1 pc
В наличност
SKU:
4932430145
Ексцентършлайф BOSCH, GET 55-125
В наличност
SKU:
0601257000
| Тегло | 2.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.300 – 7.800 1/min |
| Номинална мощност | 550 W |
| Диаметър на диска | 125 mm |
Ексцентършлайф BOSCH, GEX 40-150
В наличност
SKU:
060137B201
| Тегло | 2.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.500 – 12.000 1/min |
| Номинална мощност | 400 W |
| Диаметър на диска | 150 mm |
Ексцентършлайф Eibenstock ETS 225
В наличност
286.32 € / 559.99 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
80700035
Подложка за ексцентършлайф MILWAUKEE, 125 mm 8 Holes
В наличност
SKU:
4932430091












