Акумулаторен Ъглошлайф MILWAUKEE M18BLSAG125X-402X, 125mm, 2 Батерии x 4Ah, 4933492644
512.39 € / 1002.15 лв. Original price was: 512.39 € / 1002.15 лв..348.00 € / 680.63 лв. Текущата цена е: 348.00 € / 680.63 лв..
Акумулаторен Ъглошлайф MILWAUKEE M18BLSAG125XPD-402X, 2х4.0Ah, 4933492646
512.39 € / 1002.15 лв. Original price was: 512.39 € / 1002.15 лв..409.90 € / 801.69 лв. Текущата цена е: 409.90 € / 801.69 лв..
Акумулаторен Ъглошлайф MILWAUKEE M18BLSAG125XPD-0, 18 V, 125 мм, без батерия, 4933492645
203.99 € / 398.97 лв. Original price was: 203.99 € / 398.97 лв..159.00 € / 310.98 лв. Текущата цена е: 159.00 € / 310.98 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933492645
Категория: Ъглошлайфи
Етикети: MILWAUKEE, Шлайф машини, Ъглошлайфи
Описание
Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18BLSAG125XPD-0, 18 V, 125 мм, без батерия, 4933492645
Характеристики:
- Скорост от 11 000 RPM, оптимизирана за рязане
- Мощен безчетков мотор осигурява производителност като на ъглошлайф с кабел с мощност 800 W
- Най-компактният и най-лек безкабелен ъглошлайф в гамата
- Предпазен съединител защитава потребителя от наранявания поради откат
- Интегрирана система FIXTEC™ за смяна на дискове без инструменти
- Предпазен лопатков превключвател без фиксиране с функция за прекъсване на електроенергията, за да се предотврати автоматично стартиране
- Безключов предпазител 125 mm с щипка за бързо регулиране на предпазителя, без да се използва инструмент
- Интегриран прахозащитен капак за предотвратяване на проникването на отпадъци и за удължаване на срока на експлоатация на мотора
- Тънка ръкохватка
- Безчетковият мотор, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и електрониката REDLINK™ осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
Предпазител за бързо освобождаване, скоба за предпазителя, странична ръкохватка, фланец, фланцова гайка, гаечен ключ
Удължаване на гаранцията:
Гаранцията се удължава на 3 години след регистрация в сайта на производителя – повече информация.
Допълнителна информация
| Тегло | 2.1 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф BOSCH, без батерия, UniversalGrind 18V-75 (115mm), 06033E5000
В наличност
SKU:
06033E5000
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф AEG, BEWS18-125BLPX-0, без батерия, 4935480857
В наличност
261.43 € / 511.31 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
4935480857
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 9.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 14-125 S, 1400 W, 06017D0100
В наличност
SKU:
06017D0100
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1400 W |
| Обороти на празен ход | 2.800 – 11.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 2200-180, 2200 W, 06018C0320
В наличност
SKU:
06018C0320
| Тегло | 5.4 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 2200 W |
| Обороти на празен ход | 6.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 140 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 2200-230, 2200 W, 06018C1120
В наличност
SKU:
06018C1120
| Тегло | 5.4 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 2200 W |
| Обороти на празен ход | 6.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 230 mm |
| Превключвател | PROtection превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 30-180 PB, 2800 W, 06018G0100
В наличност
SKU:
06018G0100
| Тегло | 5.7 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 2800 W |
| Обороти на празен ход | 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 180 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 7-115, 720 W, 0601388106
В наличност
SKU:
0601388106
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 720 W |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 7-115E, 720 W, 0601388203
В наличност
SKU:
0601388203
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 720 W |
| Обороти на празен ход | 2.800 – 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |












