Акумулаторен ъглошлайф BOSCH, GWS 18V-11 S, без батерия, 06019N4000
239.34 € / 468.11 лв. Original price was: 239.34 € / 468.11 лв..179.00 € / 350.09 лв. Текущата цена е: 179.00 € / 350.09 лв..
Акумулаторен ъглошлайф BOSCH, GWS 18V-11 S, 06019N4002
544.69 € / 1065.32 лв. Original price was: 544.69 € / 1065.32 лв..429.00 € / 839.05 лв. Текущата цена е: 429.00 € / 839.05 лв..
Акумулаторен ъглошлайф BOSCH, GWS 18V-8, 06019n9020
427.98 € / 837.06 лв. Original price was: 427.98 € / 837.06 лв..355.00 € / 694.32 лв. Текущата цена е: 355.00 € / 694.32 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
06019N9020
Категории: Промоции, Ъглошлайфи
Етикети: ~Промоции, BOSCH, Шлайф машини, Ъглошлайфи
Описание
Акумулаторен ъглошлайф BOSCH, GWS 18V-8, 06019n9020
- Удобен за използване чрез компактна и лека конструкция
- Повишава продуктивността благодарение на най-бързата производителност при рязане за леки приложения
- Извършваш повече с по-малко презареждания благодарение на оптимизираното време на работа с едно зареждане
- Повече контрол и комфорт с новата и подобрена гладка ергономична ръкохватка
- Работа без прах благодарение на метален фланец за съвместимост с прахосмукачки Bosch
Окомплектовка:
-
Затягаща гайкаКаталожен номер: 1 603 345 043
-
Ключ с два щифтаКаталожен номер: 1 607 950 043
-
Допълнителна ръкохваткаКаталожен номер: 1 602 025 024
-
Захващащ фланецКаталожен номер: 1 605 703 099
-
Защитен кожухКаталожен номер: 1 605 510 365
-
Бързозарядно устройство GAL 18V-40 ProfessionalКаталожен номер: 2 607 226 251
-
Куфар за инструменти
-
2 x акумулаторна батерия GBA 18V 4.0AhКаталожен номер: 1 607 A35 0M0
Допълнителна информация
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Диаметър на диска, mm | 125 |
| Обороти на празен ход, min-1 | 0-11000 |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2х4.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф BOSCH, GWX 18V-10 PSC, без батерия и зарядно устройство, L-Boxx, 06017B0800
В наличност
SKU:
06017B0800
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 4.500 – 9.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Ъглошлайф AEG, WS 10-115S, 1000 W, 4935451300
В наличност
95.61 € / 187.00 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
4935451300
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1000 W |
| Обороти на празен ход | 11.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, AdvancedGrind 850-125, 850 W, 06033E2100
В наличност
SKU:
06033E2100
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 850 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 12-125P, 1200 W, 06013A6220
В наличност
SKU:
06013A6220
| Тегло | 2.4 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1200 W |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Превключвател | Защитен прекъсвач |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 19-150 CI, 1 900 W, 060179R002
В наличност
SKU:
060179R002
| Тегло | 2.4 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1900 W |
| Обороти на празен ход | 9.700 min-1 |
| Диаметър на диска | 150 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 30-180 PB, 2800 W, 06018G0100
В наличност
SKU:
06018G0100
| Тегло | 5.7 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 2800 W |
| Обороти на празен ход | 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 180 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 7-115, 720 W, 0601388106
В наличност
SKU:
0601388106
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 720 W |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 750, 125mm, 750 W, 0601394001
В наличност
SKU:
0601394001
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 750 W |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |












