Комплект гедоре Makita, E-10883, 221 части
202.47 € / 396.00 лв. Original price was: 202.47 € / 396.00 лв..131.00 € / 256.21 лв. Текущата цена е: 131.00 € / 256.21 лв..
Акумулаторен пистолет за пирони BOSCH, GNB 18V-38, 06019L7000
979.75 € / 1916.22 лв. Original price was: 979.75 € / 1916.22 лв..783.80 € / 1532.98 лв. Текущата цена е: 783.80 € / 1532.98 лв..
Акумулаторен ъглошлайф BOSCH, GWS 18V-8 Professional, 06019N9000
186.28 € / 364.33 лв. Original price was: 186.28 € / 364.33 лв..155.00 € / 303.15 лв. Текущата цена е: 155.00 € / 303.15 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
06019N9000
Категории: Промоции, Ъглошлайфи
Етикети: ~Промоции, BOSCH, Шлайф машини, Ъглошлайфи
Описание
Акумулаторен ъглошлайф BOSCH, GWS 18V-8 Professional, 06019N9000
- Удобен за използване чрез компактна и лека конструкция
- Повишава продуктивността благодарение на най-бързата производителност при рязане за леки приложения
- Извършваш повече с по-малко презареждания благодарение на оптимизираното време на работа с едно зареждане
- Повече контрол и комфорт с новата и подобрена гладка ергономична ръкохватка
Окомплектовка:
- Затягаща гайка, каталожен номер 1603345043
- Ключ с два щифта, каталожен номер 1607950043
- Допълнителна ръкохватка, каталожен номер 1602025024
- Захващащ фланец, каталожен номер 1605703099
- Защитен кожух, 1605510365
Допълнителна информация
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Ø на диска | 125 mm |
| Резба на шпиндела | M14 |
| Отвор, Ø | 22,23 mm |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф BOSCH, без батерия, UniversalGrind 18V-75 (115mm), 06033E5000
В наличност
SKU:
06033E5000
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф AEG, BEWS18-125BLPX-0, без батерия, 4935480857
В наличност
261.43 € / 511.31 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
4935480857
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 9.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Ъглошлайф BOSCH, AdvancedGrind 850-125, 850 W, 06033E2100
В наличност
SKU:
06033E2100
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 850 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 12-125P, 1200 W, 06013A6220
В наличност
SKU:
06013A6220
| Тегло | 2.4 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1200 W |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Превключвател | Защитен прекъсвач |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 17-125 S, 1700 W, 06017D0300
В наличност
SKU:
06017D0300
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1700 W |
| Обороти на празен ход | 2.800 – 11.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 27-230 J, 2700 W, 06018C5320
В наличност
SKU:
06018C5320
| Тегло | 6 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 2700 W |
| Обороти на празен ход | 5.800 – 6.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 230 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 7-115, 720 W, 0601388106
В наличност
SKU:
0601388106
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 720 W |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 750, 125mm, 750 W, 0601394001
В наличност
SKU:
0601394001
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 750 W |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |












