Корона за ядково пробиване BOSCH, SDS-plus 82 mm M16, 2608599048
90.50 € / 177.00 лв. Original price was: 90.50 € / 177.00 лв..72.09 € / 141.00 лв. Текущата цена е: 72.09 € / 141.00 лв..
Акумулаторен ъглошлайф BOSCH, GWS 18V-11 S, без батерия, 06019N4000
239.34 € / 468.11 лв. Original price was: 239.34 € / 468.11 лв..179.00 € / 350.09 лв. Текущата цена е: 179.00 € / 350.09 лв..
Акумулаторен ъглошлайф BOSCH, GWS 18V-11, без батерия, 06019N4100
225.19 € / 440.43 лв. Original price was: 225.19 € / 440.43 лв..169.00 € / 330.54 лв. Текущата цена е: 169.00 € / 330.54 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
06019N4100
Категории: Промоции, Ъглошлайфи
Етикети: ~Промоции, BOSCH, Шлайф машини, Ъглошлайфи
Описание
Акумулаторен ъглошлайф BOSCH, GWS 18V-11, без батерия, 06019N4100
- Универсален инструмент с балансирана конструкция за широка гама приложения
- Отлична издръжливост благодарение на 1100 W мощност с оптимизиран капацитет на претоварване
- По-голямо удобство и по-малко умора са осигурени от антивибрационна ръкохватка и по-тънка ръкохватка дръжка
- По-нисък риск от нараняване докато работиш благодарение на пълен комплект от характеристики за безопасност
Окомплектовка:
-
Защитен кожухКаталожен номер: 1 605 510 365
-
Бързозатягаща гайкаКаталожен номер: 2 608 000 684
-
Допълнителна ръкохватка Vibration ControlКаталожен номер: 2 608 900 000
-
Захващащ фланецКаталожен номер: 1 605 703 099
Допълнителна информация
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Диаметър на диска, mm | 125 |
| Обороти на празен ход, min-1 | 0-9000 |
| Включена батерия | Без батерия |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Ъглошлайф BOSCH, GWS 12-125, 1200 W, 06013A6101
В наличност
SKU:
06013A6101
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1200 W |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 17-125 S, 1700 W, 06017D0300
В наличност
SKU:
06017D0300
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1700 W |
| Обороти на празен ход | 2.800 – 11.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 19-150 CI, 1 900 W, 060179R002
В наличност
SKU:
060179R002
| Тегло | 2.4 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1900 W |
| Обороти на празен ход | 9.700 min-1 |
| Диаметър на диска | 150 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 2200-230, 2200 W, 06018C1120
В наличност
SKU:
06018C1120
| Тегло | 5.4 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 2200 W |
| Обороти на празен ход | 6.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 230 mm |
| Превключвател | PROtection превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 30-230 PB, 2800 W, 06018G1100
В наличност
SKU:
06018G1100
| Тегло | 5.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 2800 W |
| Обороти на празен ход | 6.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 230 mm |
| Превключвател | PROtection превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 7-115, 720 W, 0601388106
В наличност
SKU:
0601388106
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 720 W |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 750, 125mm, 750 W, 0601394001
В наличност
SKU:
0601394001
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 750 W |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, UniversalGrind 750-115, 750 W, 06033E2000
В наличност
SKU:
06033E2000
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 750 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Електрическо |












