Акумулаторен ъглошлайф BOSCH, EXPERT EXWS18V-15S, 125 mm, 06019M6001, без батерия
450.00 € / 880.12 лв.
Електрически ъглошлайф BOSCH, EXPERT EXWS30-230PB, 2800 W, 230 mm, 06018G1101
475.20 € / 929.41 лв.
Акумулаторен ъглошлайф BOSCH, EXPERT EXWS18V-15S, 125 mm, 06019M6003
1008.00 € / 1971.48 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
06019M6003
Категории: Bosch Expert, Ъглошлайфи
Етикети: BOSCH, Bosch Expert, Ъглошлайфи
Описание
Акумулаторен ъглошлайф BOSCH, EXPERT EXWS18V-15S, 125 mm, 06019M6003
- Отлична производителност: С мощност, отговаряща на 1500 W мощност, захранвана от мрежата
- BITURBO BRUSHLESS: Високопроизводителен мотор, проектиран за използване на екстремната мощност на акумулаторните батерии EXPERT
- Усъвършенствана защита на потребителя: KickBack Control свежда до минимум риска от нараняване при заклинване на диска
- Първокласен контрол над инструмента: Благодарение на ергономичната конструкция и HMI (интерфейс човек-машина) за предпазно поддържане на инструмента
- Дълбочина на рязане макс.33 mm
Окомплектовка:
- 1 x серия Expert кожух с клипс, 125 mm, каталожен номер: 1 619 P19 584
- Бързозатягаща гайка, каталожен номер: 2 608 000 684
- L-BOXX вложка за EXWS/EXWX18V-15S/PS, каталожен номер: 6 082 850 7MG
- Допълнителна ръкохватка Vibration Control, каталожен номер: 1 602 025 0A0
- L-BOXX 162, каталожен номер: 1 600 A03 8TU
- 1 x серия Expert кожух за грубо шлайфане, 125 mm, каталожен номер: 1 619 P19 582
- Захващащ фланец, каталожен номер: 1 605 703 099
-
2 бр. акумулаторни батерии x EXBA18V-80, каталожен номер: 1 607 A35 1MF
- Зарядно устройство 1 бр. EXAL18V-160 Каталожен номер: 1 600 A03 D3A
Допълнителна информация
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 8 Ah |
| Диск | 125 mm |
| Отвор | 22,23 mm |
| Скорост на празен ход | 3.400-11.000 min-1 |
| Резба на шпиндела | M14 |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф BOSCH, GWX 18V-15 SC, без батерия и зарядно устройство, L-Boxx, 06019H6500
В наличност
SKU:
06019H6500
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 3.400 – 9.800 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф AEG, BEWS18-125BLPX-0, без батерия, 4935480857
В наличност
261.43 € / 511.31 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
4935480857
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 9.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Ъглошлайф BOSCH, AdvancedGrind 850-125, 850 W, 06033E2100
В наличност
SKU:
06033E2100
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 850 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 17-125 S, 1700 W, 06017D0300
В наличност
SKU:
06017D0300
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1700 W |
| Обороти на празен ход | 2.800 – 11.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 2200-180, 2200 W, 06018C0320
В наличност
SKU:
06018C0320
| Тегло | 5.4 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 2200 W |
| Обороти на празен ход | 6.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 140 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 27-230 JR, 2700 W , 06018C7320
В наличност
SKU:
06018C7320
| Тегло | 6.3 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 2700 W |
| Обороти на празен ход | 5.200 – 6.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 230 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 30-230 B, 2800 W, 06018G1000
В наличност
SKU:
06018G1000
| Тегло | 5.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 2800 W |
| Обороти на празен ход | 6.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 230 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 7-115E, 720 W, 0601388203
В наличност
SKU:
0601388203
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 720 W |
| Обороти на празен ход | 2.800 – 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |












