Тръбно менгеме REMS Aquila 3B, ф 10-165 мм, 1/8-6, 120270R
676.80 € / 1323.71 лв. Original price was: 676.80 € / 1323.71 лв..553.20 € / 1081.97 лв. Текущата цена е: 553.20 € / 1081.97 лв..
Работна маса REMS Jumbo, 1100 x 700 мм, 120200R
570.00 € / 1114.82 лв. Original price was: 570.00 € / 1114.82 лв..474.00 € / 927.06 лв. Текущата цена е: 474.00 € / 927.06 лв..
Верижно менгеме за тръби Rems REMS Aquila WB, 1/8 – 6″, 120250R
398.40 € / 779.20 лв. Original price was: 398.40 € / 779.20 лв..310.80 € / 607.87 лв. Текущата цена е: 310.80 € / 607.87 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
120250R
Категория: Тръборези и резбонарезни машини
Етикети: REMS, Тръборези и резбонарезни машини
Описание
Верижно менгеме за тръби Rems REMS Aquila WB, 1/8 – 6″, 120250R
- Верижно менгеме за тръби Rems REMS Aquila WB е с размер 6“.
- Верижно менгеме за тръби 1/8- 6″ със специално закалени челюсти за закрепване на работна маса.
Допълнителна информация
| Тегло | 2.6 кг |
|---|---|
| Размер | 1/8 – 6″ |
За бранда
REMS е водещ немски производител на професионални инструменти за обработка на тръби, известен с качество, надеждност и прецизност.
В Trapkovi.bg ще откриете резачки за тръби, тръбни навивачи, пресови инструменти и аксесоари REMS, подходящи за водопроводчици, отоплителни и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на REMS за България.
Изберете инструменти REMS от Trapkovi.bg – ефективност, дълготрайност и професионално качество за всяка работа.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна радиална преса REMS, Akku-Press E ACC
В наличност
SKU:
576017R220
Акумулаторна радиална преса REMS, REMS Akku-Press E 22 V ACC, 576X13R30J
В наличност
2286.00 € / 4471.03 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
576X13R30J
Електрическа резбонарезна машина REMS, Amigo 2
В наличност
SKU:
540020R220
Резачка за тръби MILWAUKEE, M12PCSS54-402C
В наличност
SKU:
4933498605
| Тегло | 4.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4.0 Ah |
| Диаметър на тръбата [mm] | 35, 42, 54 |
| Дебелина на стената на тръбата [mm] | 1.5 |
| Дължина | 322 mm |
| Макс. капацитет на рязане | 54 mm |
| Минимална повърхност за рязане на тръби | 43 mm |
| Скорост на празен ход | 330 rpm |
Ръчен комплект за огъване на тръби REMS Sinus Set 10+12+14+16+18+22, 154004 R
В наличност
SKU:
154004
Тръборез REMS, RAS Cu-INOX 3-28 S Mini
В наличност
SKU:
113241R
Тръборез REMS, RAS Cu-INOX 3-35 S
В наличност
SKU:
113351R
Челюсти MILWAUKEE, J18 – TH16
В наличност
SKU:
4932430277












