Уред за замразяване на тръбопроводи REMS Eskimo, 10-60 мм, 130002 R
763.20 € / 1492.69 лв. Original price was: 763.20 € / 1492.69 лв..566.40 € / 1107.78 лв. Текущата цена е: 566.40 € / 1107.78 лв..
Ръчен комплект за огъване на тръби REMS Sinus Set 14+16+18, 154002 R
987.60 € / 1931.58 лв. Original price was: 987.60 € / 1931.58 лв..733.20 € / 1434.01 лв. Текущата цена е: 733.20 € / 1434.01 лв..
Ръчен комплект за огъване на тръби REMS Sinus Set, 154001 R
1024.80 € / 2004.33 лв. Original price was: 1024.80 € / 2004.33 лв..733.20 € / 1434.01 лв. Текущата цена е: 733.20 € / 1434.01 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
154001
Категория: Тръборези и резбонарезни машини
Етикети: REMS, Тръборези и резбонарезни машини
Описание
Ръчен комплект за огъване на тръби REMS Sinus Set, 154001 R
- Предназначен за огъване на медни, стоманени и комбинирани тръби на до 180°.
- Плъзгачи диаметър: 15 – 18 – 22 мм
- Тънки медни тръби: 10–18 mm
- Стоманени тръби: 12-18 mm
- Стоманени тръби: 10–20 mm
Окомплектовка
- Огъващи елементи
- Плъзгачи
- Специален болт
- Спрей за огъване
- Метална кутия.
Допълнителна информация
| Тегло | 14 кг |
|---|
За бранда
REMS е водещ немски производител на професионални инструменти за обработка на тръби, известен с качество, надеждност и прецизност.
В Trapkovi.bg ще откриете резачки за тръби, тръбни навивачи, пресови инструменти и аксесоари REMS, подходящи за водопроводчици, отоплителни и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на REMS за България.
Изберете инструменти REMS от Trapkovi.bg – ефективност, дълготрайност и професионално качество за всяка работа.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна радиална преса REMS, Akku-Press E ACC
В наличност
SKU:
576017R220
Акумулаторна радиална преса REMS, REMS Akku-Press E 22 V ACC, 576X13R30J
В наличност
2286.00 € / 4471.03 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
576X13R30J
Акумулаторна резачка за PVC тръби MILWAUKEE, C12PPC-0 M12, 4933416550, без батерия
В наличност
SKU:
4933416550
| Тегло | 2.314 кг |
|---|---|
| Макс. капацитет на рязане [mm] | 50 |
| Скорост на празен ход (rpm) | 0 – 500 |
| Включена батерия | Без батерия |
Резачка за тръби MILWAUKEE, M12PCSS-202C
В наличност
SKU:
4933479242
Резачка за тръби MILWAUKEE, M12PCSS54-402C
В наличност
SKU:
4933498605
| Тегло | 4.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4.0 Ah |
| Диаметър на тръбата [mm] | 35, 42, 54 |
| Дебелина на стената на тръбата [mm] | 1.5 |
| Дължина | 322 mm |
| Макс. капацитет на рязане | 54 mm |
| Минимална повърхност за рязане на тръби | 43 mm |
| Скорост на празен ход | 330 rpm |
Огъвач за тръби REMS, SWING SET 12-15-18-22мм, 153025 R
В наличност
SKU:
153025
Тръборез REMS, RAS Cu-INOX 3-28 Mini
В наличност
SKU:
113240R
Тръборез REMS, RAS Cu-INOX 3-42
В наличност
SKU:
113330R












