Комплект батерии и зарядно устройство REMS POWER-PACK, 22 V, 2 x 9 Ah, 571592R220
1203.60 € / 2354.04 лв. Original price was: 1203.60 € / 2354.04 лв..708.00 € / 1384.73 лв. Текущата цена е: 708.00 € / 1384.73 лв..
Глава за отрезни клещи Rems, 6 мм, M 6 – M 12, 571890
303.36 € / 593.32 лв. Original price was: 303.36 € / 593.32 лв..283.20 € / 553.89 лв. Текущата цена е: 283.20 € / 553.89 лв..
Акумулаторна радиална преса REMS Akku-Press 22V ACC Basic-Pack, 22 V, 2.5 Ah, 32 kN, 576011R220
2622.00 € / 5128.19 лв. Original price was: 2622.00 € / 5128.19 лв..1944.00 € / 3802.13 лв. Текущата цена е: 1944.00 € / 3802.13 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
576011R220
Категория: Тръборези и резбонарезни машини
Етикети: REMS, Тръборези и резбонарезни машини
Описание
Акумулаторна радиална преса REMS Akku-Press 22V ACC Basic-Pack, 22 V, 2.5 Ah, 32 kN, 576011R220
- Акумулаторна радиална преса REMS Akku-Press 22V ACC Basic-Pack е с напрежение 22 V, капацитет на батерията 2.5 Ah и сила на натиск 32 kN.
- Използва се за пресоване на фитинги с максимален диаметър до 110 мм.
- Подходяща е за задвижване на пресоващи клещи и от други производители.
- Машината е с мониторинг на силата на пресоване и индикатор на резултатите.
- Разполага със светодиодна подсветка за осветяване на работната зона.
- Пресовата машина има лек и балансиран дизайн за повече ергономичност и антивибрационна система.
Oкомплектовка
- Батерия-2.5 Ah
- Зарядно
- Куфар L-Boxx
Допълнителна информация
| Тегло | 9.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение | 22 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2.5 Ah |
| Сила на натиск | 32 kN |
| Капацитет | ф 10–108 (110) мм (3/8″ – 4″) |
За бранда
REMS е водещ немски производител на професионални инструменти за обработка на тръби, известен с качество, надеждност и прецизност.
В Trapkovi.bg ще откриете резачки за тръби, тръбни навивачи, пресови инструменти и аксесоари REMS, подходящи за водопроводчици, отоплителни и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на REMS за България.
Изберете инструменти REMS от Trapkovi.bg – ефективност, дълготрайност и професионално качество за всяка работа.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна радиална преса REMS, Akku-Press E ACC
В наличност
SKU:
576017R220
Акумулаторна радиална преса REMS, Mini-Press 22 V ACC, 578X40R30J
В наличност
SKU:
578X40R30J
Акумулаторна радиална преса REMS, Mini-Press ACC
В наличност
SKU:
578X09R220
Електрическа радиална преса REMS, Power Press SE, 572111R220
В наличност
SKU:
572111R220
Електрическа резбонарезна машина REMS, Amigo 2
В наличност
SKU:
540020R220
Резачка за тръби MILWAUKEE, M12PCSS-202C
В наличност
SKU:
4933479242
Резачка за тръби MILWAUKEE, M12PCSS54-402C
В наличност
SKU:
4933498605
| Тегло | 4.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4.0 Ah |
| Диаметър на тръбата [mm] | 35, 42, 54 |
| Дебелина на стената на тръбата [mm] | 1.5 |
| Дължина | 322 mm |
| Макс. капацитет на рязане | 54 mm |
| Минимална повърхност за рязане на тръби | 43 mm |
| Скорост на празен ход | 330 rpm |
Ръчен комплект за огъване на тръби REMS Sinus Set 10+12+14+16+18+22, 154004 R
В наличност
SKU:
154004












