Акумулаторен винтоверт REMS Helix 22V VE Set, 22 V, 500 W, 50 Nm, 190110R220
638.40 € / 1248.60 лв. Original price was: 638.40 € / 1248.60 лв..510.00 € / 997.47 лв. Текущата цена е: 510.00 € / 997.47 лв..
Електрически саблен трион REMS Tiger SR Set K, 1400 W, 25 мм, 560028R220
1116.00 € / 2182.71 лв. Original price was: 1116.00 € / 2182.71 лв..994.80 € / 1945.66 лв. Текущата цена е: 994.80 € / 1945.66 лв..
Акумулаторен саблен трион REMS Tiger 22V VE Set, 21.6 V, 9 Ah, 1900 хода/мин, 560053R220
1716.00 € / 3356.20 лв. Original price was: 1716.00 € / 3356.20 лв..1344.00 € / 2628.64 лв. Текущата цена е: 1344.00 € / 2628.64 лв..
Описание
Акумулаторен саблен трион REMS Tiger 22V VE Set, 21.6 V, 9 Ah, 1900 хода/мин, 560053R220
- Акумулаторен саблен трион REMS Tiger 22V VE Set е с напрежение 21.6 V, капацитет на батерията 9 Ah и скорост 1900 хода/мин.
- Има ергономична ръкохватка и универсален захват на инструмента.
- Ножовката е оборудвана с мощен двигател, импулсен прекъсвач и електронно регулиране на честотата на ходовете.
- Разполага с вградено работно осветление за повече видимост на работната зона.
Oкомплектовка
- Батерия – 9 Ah
- Зарядно
- Чанта
Допълнителна информация
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 22 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 9 Ah |
| Честота на ходовете | 0-1900 хода/мин |
За бранда
REMS е водещ немски производител на професионални инструменти за обработка на тръби, известен с качество, надеждност и прецизност.
В Trapkovi.bg ще откриете резачки за тръби, тръбни навивачи, пресови инструменти и аксесоари REMS, подходящи за водопроводчици, отоплителни и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на REMS за България.
Изберете инструменти REMS от Trapkovi.bg – ефективност, дълготрайност и професионално качество за всяка работа.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен саблен трион BOSCH, AdvancedRecip 18V, 06033B2402, без батерия
В наличност
SKU:
06033B2402
| Тегло | 2.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Брой ходове на празен ход | 0 – 3.100 min-1 |
Акумулаторен саблен трион BOSCH, GSA 12V-14, без батерия
В наличност
SKU:
060164L902
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Дълбочина на рязане в дърво | 65 mm |
| Дължини на хода | 14,5 mm |
Акумулаторен саблен трион BOSCH, GSA 185-Li , без батерия
В наличност
SKU:
06016C0020
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Дължини на хода | 28 mm |
Акумулаторен саблен трион MILWAUKEE, M18FSZ-0X, без батерия
В наличност
SKU:
4933478293
Акумулаторен саблен трион RYOBI, RRS18X-0, без батерия, 5133005013
В наличност
SKU:
5133005013
Акумулаторна Ножовка MAKITA DJR188Z, 18V, 20mm, без батерия
В наличност
SKU:
DJR188Z
Акумулаторна Ножовка MAKITA DJR360Z, 18V+18V, 32 mm, без батерия
В наличност
SKU:
DJR360Z
Саблен трион MILWAUKEE, SSD1100X, 4933416710
В наличност
SKU:
4933416710












