Акумулаторен саблен трион Milwaukee, M18BSX-0, 18 V, 28.6 мм, 4933447275, без батерия
391.18 € / 765.08 лв. Original price was: 391.18 € / 765.08 лв..171.00 € / 334.45 лв. Текущата цена е: 171.00 € / 334.45 лв..
Акумулаторен саблен трион Milwaukee, C12HZ-202C, 12 V, 2 Ah, 13 мм, 4933441195
314.38 € / 614.87 лв. Original price was: 314.38 € / 614.87 лв..251.50 € / 491.89 лв. Текущата цена е: 251.50 € / 491.89 лв..
Акумулаторен саблен трион Milwaukee, M18ONEFSZ-0X, 18 V, 32 мм, 4933478296, без батерия
550.78 € / 1077.23 лв. Original price was: 550.78 € / 1077.23 лв..366.00 € / 715.83 лв. Текущата цена е: 366.00 € / 715.83 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933478296
Категория: Саблени триони
Етикети: MILWAUKEE, Саблени триони, Триони
Описание
Акумулаторен саблен трион Milwaukee, M18ONEFSZ-0X, 18 V, 32 мм, 4933478296, без батерия
- Саблен трион Milwaukee M18ONEFSZ-0X работи с напрежение 18 V и има дължина на хода 32 мм.
- Приложението ONE-KEY™ позволява Bluetooth свързване с машината.
- Чрез него потребителят има възможност да оптимизира своя инструмент за конкретни приложения, проследяване и сигурност. ONE-KEY™ разполага и с функция за дистанционно заключване.
- Регулируемият мек старт, осигурява по-точно стартиране на рязане в различни материали, минимизирайки тракането на острието и подпомагайки по-чисти и бързи срезове.
- Автоматичната спирачка позволява на триона да спре острието, след като пробие материал, предотвратявайки случайни срязвания в съседни материали.
- Има възможност за три персонализирани настройки в паметта на инструментите, което позволява бърз и лесен избор на най-използваните конфигурации.
- Работи с всички батерии MILWAUKEE® M18™.
- Доставя се без батерии и зарядно, в удобен и практичен куфар.
Окомплектовка
- Без батерия
- Куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 3.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обороти на празен ход | 0-3000 spm |
| Ход на ножа | 32 мм |
| Дълбочина на рязане в дърво/стомана/алуминий | 300/20/25 мм |
| Дълбочина на рязане в цветни метали | 25 мм |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен безчетков саблен трион AEG, BUS18SBL-0, без батерия
В наличност
SKU:
4935479662
Акумулаторен саблен трион BOSCH, AdvancedRecip 18V, 06033B2402, без батерия
В наличност
SKU:
06033B2402
| Тегло | 2.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Брой ходове на празен ход | 0 – 3.100 min-1 |
Акумулаторен саблен трион BOSCH, GSA 12V-14, без батерия
В наличност
SKU:
060164L902
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Дълбочина на рязане в дърво | 65 mm |
| Дължини на хода | 14,5 mm |
Акумулаторен саблен трион BOSCH, GSA 18 V-Li Compact
В наличност
SKU:
06016A5002
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 5.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Дължини на хода | 21 mm |
Акумулаторен саблен трион BOSCH, GSA 18V-32 , без батерия
В наличност
SKU:
06016A8108
| Тегло | 3.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Дължини на хода | 32 mm |
Акумулаторен трион RYOBI, RY18PSA-0, без батерия, 5133004594
В наличност
SKU:
5133004594
Акумулаторен трион за клони BOSCH, KEO 18V, без батерия
В наличност
SKU:
0600861A01
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Брой ходове на празен ход | 0 – 2.300 min-1 |
Акумулаторна Ножовка MAKITA DJR187Z, 18V, 32 mm, без батерия
В наличност
SKU:
DJR187Z












