Акумулаторен саблен трион Milwaukee, C12HZ-0, 12 V, 13 мм, 4933411925, без батерия
171.58 € / 335.58 лв. Original price was: 171.58 € / 335.58 лв..137.26 € / 268.46 лв. Текущата цена е: 137.26 € / 268.46 лв..
Акумулаторен саблен трион Milwaukee, M18ONEFSZ-0X, 18 V, 32 мм, 4933478296, без батерия
550.78 € / 1077.23 лв. Original price was: 550.78 € / 1077.23 лв..366.00 € / 715.83 лв. Текущата цена е: 366.00 € / 715.83 лв..
Акумулаторен саблен трион Milwaukee, M18BSX-0, 18 V, 28.6 мм, 4933447275, без батерия
391.18 € / 765.08 лв. Original price was: 391.18 € / 765.08 лв..171.00 € / 334.45 лв. Текущата цена е: 171.00 € / 334.45 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933447275
Категория: Саблени триони
Етикети: MILWAUKEE, Саблени триони, Триони
Описание
Акумулаторен саблен трион Milwaukee, M18BSX-0, 18 V, 28.6 мм, 4933447275, без батерия
- Акумулаторен саблен трион Milwaukee M18BSX-0 е с работно напрежение 18 V и ход на ножа 28.6 мм.
- Оборудван е с високопроизводителен 4-полюсен мотор, осигуряващ скорост от 3000 об/мин и има REDLINK електроника, предпазваща от претоварване машината и батерията.
- Инструментът е снабден с патентована скоба FIXTEC за бърза и лесна смяна на острието без ключ и индикатор, показващ оставащия заряд в батерията.
- С него може да режете на дълбочина до 300 мм в дърво, 150 мм в метални тръби, 25 мм в алуминий и цветни метали и 20 мм в стомана.
- Машината е част от батериината система MILWAUKEE M18.
- В доставката не са включени батерия и зарядно устройство.
Окомплектовка
- Без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обороти на празен ход | 0-3000 spm |
| Ход на ножа | 28.6 мм |
| Дълбочина на рязане в дърво/стомана/алуминий | 300/20/25 мм |
| Дълбочина на рязане в метална тръба | 150 мм |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен саблен трион BOSCH, AdvancedRecip 18V, 06033B2402, без батерия
В наличност
SKU:
06033B2402
| Тегло | 2.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Брой ходове на празен ход | 0 – 3.100 min-1 |
Акумулаторен саблен трион BOSCH, GSA 12V-14, без батерия
В наличност
SKU:
060164L902
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Дълбочина на рязане в дърво | 65 mm |
| Дължини на хода | 14,5 mm |
Акумулаторен саблен трион BOSCH, GSA 185-Li , без батерия
В наличност
SKU:
06016C0020
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Дължини на хода | 28 mm |
Акумулаторен трион за клони BOSCH, KEO 18V, без батерия
В наличност
SKU:
0600861A01
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Брой ходове на празен ход | 0 – 2.300 min-1 |
Акумулаторна Ножовка MAKITA DJR188Z, 18V, 20mm, без батерия
В наличност
SKU:
DJR188Z
Електрическа Ножовка MAKITA JR3070CT, 1510W 32 mm AVT
В наличност
SKU:
JR3070CT
Саблен трион BOSCH, GSA 1300 PCE
В наличност
SKU:
060164E200
| Тегло | 4.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 2.900 1/min |
| Номинална мощност | 1300 W |
| Трион, дължина на хода | 28 mm |
Саблен трион MILWAUKEE, SSD1100X, 4933416710
В наличност
SKU:
4933416710












