Акумулаторен безчетков фугорез Milwaukee, M18FCOS230-0, 18 V, 230 мм, 4933471696, без батерия
910.80 € / 1781.37 лв. Original price was: 910.80 € / 1781.37 лв..685.00 € / 1339.74 лв. Текущата цена е: 685.00 € / 1339.74 лв..
Акумулаторен саблен трион Milwaukee, M18FHZ-0X FUEL HACKZALL, 4933498064, без батерия
334.78 € / 654.77 лв. Original price was: 334.78 € / 654.77 лв..267.82 € / 523.81 лв. Текущата цена е: 267.82 € / 523.81 лв..
Акумулаторен безчетков саблен трион Milwaukee, M18FHZ-502X, 4933459885
706.80 € / 1382.38 лв. Original price was: 706.80 € / 1382.38 лв..515.00 € / 1007.25 лв. Текущата цена е: 515.00 € / 1007.25 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933459885
Категория: Саблени триони
Етикети: MILWAUKEE, Саблени триони
Описание
Акумулаторен безчетков саблен трион Milwaukee, M18FHZ-502X, 4933459885
- Акумулаторен безчетков саблен трион Милуоки M18FHZ-502X 4933459885 има напрежение 18 V и дължина на хода 22 мм.
- Разполага с безчетков мотор и Redlink plus интелигентна система за претоварване на прегрявания.
- Дава също допълнителна мощност при големи натоварвания.
- Поддържа и система FIXTEC, която осигурява бързо регулиране на ъгъла на рязане и смяна на консуматива без допълнителни инструменти.
- Оборудван е с вградена LED светлина.
- Осигурява висока производителност.
Окомплектовка
- куфар
- зарядно M12-18 FC
- 2 x батерии 5 ah
Допълнителна информация
| Тегло | 2.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18.0 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah |
| Скорост на празен ход | 0-3000 spm |
| Ход на ножа | 22 мм |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен саблен трион BOSCH, AdvancedRecip 18V, 06033B2402, без батерия
В наличност
SKU:
06033B2402
| Тегло | 2.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Брой ходове на празен ход | 0 – 3.100 min-1 |
Акумулаторен саблен трион BOSCH, GSA 18 V-Li Compact
В наличност
SKU:
06016A5002
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 5.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Дължини на хода | 21 mm |
Акумулаторен саблен трион BOSCH, GSA 185-Li , без батерия
В наличност
SKU:
06016C0020
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Дължини на хода | 28 mm |
Акумулаторен саблен трион MILWAUKEE, M18FHZ-0X, без батерия
В наличност
SKU:
4933459887
Акумулаторна Ножовка MAKITA DJR188Z, 18V, 20mm, без батерия
В наличност
SKU:
DJR188Z
Акумулаторна Ножовка MAKITA DJR360Z, 18V+18V, 32 mm, без батерия
В наличност
SKU:
DJR360Z
Акумулаторна Ножовка MAKITA JR001GM201, 40V + Подарък батерия BL4040F от Makita България
В наличност
SKU:
JR001GM201
Саблен трион MILWAUKEE, M18FSZ-0, 4933498063, без батерия
В наличност
SKU:
4933498063












