Акумулаторен ръчен циркуляр RYOBI RWSL1801M , без батерия, 5133001164
115.07 € / 225.06 лв. Original price was: 115.07 € / 225.06 лв..103.56 € / 202.55 лв. Текущата цена е: 103.56 € / 202.55 лв..
Акумулаторен LED фенер RYOBI R18T-0, без батерия, 5133003373
35.79 € / 70.00 лв. Original price was: 35.79 € / 70.00 лв..19.94 € / 39.00 лв. Текущата цена е: 19.94 € / 39.00 лв..
Акумулаторен прободен трион RYOBI, R18JS-0, без батерия, 5133002158
104.60 € / 204.58 лв. Original price was: 104.60 € / 204.58 лв..70.00 € / 136.91 лв. Текущата цена е: 70.00 € / 136.91 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
5133002158
Категории: Прободни триони, Промоции
Етикети: ~Промоции, RYOBI, Прободни триони, Режещи машини
Описание
Акумулаторен прободен трион RYOBI, R18JS-0 SOLO, без батерия, 5133002158
- RYOBI R18JS е прободен трион с LED осветление
- Акумулаторен прободен трион RYOBI R18JS разполага със специален механизъм, който позволява смяната на ножчетата без помощни инструменти.
- Дължина на хода е 25 мм, което го прави подходящ за рязане на дървен материал под различни ъгли.
- Скоростта на рязане може да се променя, за да се избере най-подходящата според типа на материала, който се обработва.
- Движението на махалото се променя в работни 4 позиции за оптимална работа.
- Възможно е заключване на бутона за активиране в положение ON, за да не ви се налага да го държите постоянно.
- Добавено е LED осветление, което улеснява работата в лошо осветени места.
Окомплектовка:
- Без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулаторa | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обороти на празен ход | 1100 – 3000 хода в мин |
| Ход на ножа | 25 мм |
| Капацитет на рязане в дърво | 101 мм |
| Капацитет на рязане в метал | 6 мм |
| Капацитет на рязане в алуминий | 10 мм |
| LED лампа | Да |
За бранда
RYOBI е световноизвестен производител на професионални и хоби електроинструменти, известен с иновации, качество и удобство при работа.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти RYOBI, подходящи за строителство, ремонт и домашни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на RYOBI за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти RYOBI от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Автомобилни конусни клещи KNIPEX, 8411200
В наличност
SKU:
8411200
Зегер клещи KNIPEX, 46 11 A3
В наличност
SKU:
4611A3
Клещи KNIPEX CoBolt® XL, 71 31 250
В наличност
SKU:
7131250
Клещи ключ KNIPEX, 87 41 250
В наличност
SKU:
8741250
Клещи резачки KNIPEX Electronic Super Knips® XL, 78 61 140
В наличност
SKU:
7861140
| Тегло | 0.093 кг |
|---|---|
| Опаковка | Картон |
| Повърхност | бронирана |
| Дръжки | Двукомпонентни ръкохватки |
| Покритие | бронирано |
| Фаска | резец без фасета |
| Обхват за рязане на средно твърда тел (диаметър) | 1.4 mm |
| Капацитет за рязане на мек проводник (диаметър) | 0.2 – 2.1 mm |
| Ширина на главата | 15.7 mm |
| Дължина на челюстта | 12.3 mm |
| Дебелина на челюстта | 9.2 mm |
Отвертки за болтове с шлиц KNIPEX, 98 20 55
В наличност
SKU:
982055
Раздвижени клещи KNIPEX, 86 03 300
В наличност
SKU:
8603300
Самонастройващи се кримп клещи за кабелни гилзи KNIPEX, 97 53 04
В наличност
SKU:
975304












