Акумулаторен прободен трион Milwaukee, M18 BJS-0X, 18 V, 135 мм, 4933459573, без батерия
391.18 € / 765.08 лв. Original price was: 391.18 € / 765.08 лв..305.00 € / 596.53 лв. Текущата цена е: 305.00 € / 596.53 лв..
Акумулаторен верижен трион Milwaukee, M18FCHS-0, 18 V, 40 см, 4933464723, без батерия
582.00 € / 1138.29 лв. Original price was: 582.00 € / 1138.29 лв..365.00 € / 713.88 лв. Текущата цена е: 365.00 € / 713.88 лв..
Акумулаторен прободен трион Milwaukee, M18BJS-0, 18 V, 25 мм, 45°, 4933451391, без батерия
359.98 € / 704.06 лв. Original price was: 359.98 € / 704.06 лв..188.00 € / 367.70 лв. Текущата цена е: 188.00 € / 367.70 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933451391
Категория: Прободни триони
Етикети: MILWAUKEE, Прободни триони
Описание
Акумулаторен прободен трион Milwaukee, M18BJS-0, 18 V, 25 мм, 45°, 4933451391, без батерия
- Акумулаторен прободен трион Milwaukee M18BJS-0 е с работно напрежение 18 V, осигурява висока производителност от 0-2800 об/мин и предлага визможност за безключово скосяване на основната плоча, чрез регулиране между 0 – 45°.
- Може да реже на дълбочина 10 мм в стомана и 135 мм в дърво.
- Снабден е с патентована скоба за острието FIXTEC, за бърза и лесна смяна на консуматива, LED светлина за осветяване на работния детайл и вентилатор поддържащ линията на рязане чиста и без прах.
- Свалящата се мека обувка предпазва от следи и драскотини при рязане на меки материали.
- Зегето е част от батриината система MILWAUKEE M18.
- Доставя се без батерия и зарядно устройство.
Окомплектовка
- Без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18.0 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Капацитет на рязане в дърво/стомана | 135/10 мм |
| Ход на ножа | 25 мм |
| Ъгъл на рязане | 45° |
| Обороти на празен ход | 0-2800 об/мин |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен прободен трион BOSCH, GST 183-LI
В наличност
SKU:
06015B7022
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
Акумулаторен прободен трион BOSCH, GST 185-Li, без батерия, 06015B3021
В наличност
SKU:
06015B3021
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Брой ходове на празен ход | 0 – 3.500 min-1 |
| Ход на ножа | 26 mm |
Акумулаторен прободен трион BOSCH, GST 18V-155 SC
В наличност
SKU:
06015B0002
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Брой ходове на празен ход | 800 – 3.800 min-1 |
| Ход на ножа | 26 mm |
Акумулаторен прободен трион BOSCH, GST 18V-155 SC, без батерия
В наличност
SKU:
06015B0001
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Брой ходове на празен ход | 800 – 3.800 min-1 |
| Ход на ножа | 26 mm |
Прободен трион BOSCH, GST 150 CE, 0601512000
В наличност
SKU:
0601512000
| Тегло | 2.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.100 1/min |
| Номинална мощност | 780 W |
Прободен трион BOSCH, GST 90 BE
В наличност
SKU:
060158F000
| Тегло | 2.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.100 1/min |
| Номинална мощност | 650 W |
Прободен трион BOSCH, GST 90 E, 060158G000
В наличност
SKU:
060158G000
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.100 1/min |
| Номинална мощност | 650 W |
Прободен трион BOSCH, PST 650
В наличност
SKU:
06033A0720
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.100 1/min |
| Номинална мощност | 500 W |












