Акумулаторен безчетков ръчен циркуляр Milwaukee, M18BLCS66-502X, 18 V, 5 Ah, 190 мм, 4933464590
790.80 € / 1546.67 лв. Original price was: 790.80 € / 1546.67 лв..632.64 € / 1237.34 лв. Текущата цена е: 632.64 € / 1237.34 лв..
Акумулаторен прободен трион Milwaukee, M18BJS-0, 18 V, 25 мм, 45°, 4933451391, без батерия
359.98 € / 704.06 лв. Original price was: 359.98 € / 704.06 лв..188.00 € / 367.70 лв. Текущата цена е: 188.00 € / 367.70 лв..
Акумулаторен прободен трион Milwaukee, M18 BJS-0X, 18 V, 135 мм, 4933459573, без батерия
391.18 € / 765.08 лв. Original price was: 391.18 € / 765.08 лв..305.00 € / 596.53 лв. Текущата цена е: 305.00 € / 596.53 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933459573
Категория: Прободни триони
Етикети: MILWAUKEE, Прободни триони
Описание
Акумулаторен прободен трион Milwaukee, M18 BJS-0X, 18 V, 135 мм, 4933459573, без батерия
- Акумулаторен прободен трион MILWAUKEE M18 BJS-0X работи с напрежение 18 V.
- Капацитетът на рязане в дърво е 135 мм.
- Високопроизводителният мотор осигурява 2800 об/мин.
- Патентована скоба FIXTEC съдейства за лесна и бърза смяна на острието без ключ.
- Безключовият наклон на плочата е в диапазона 0° – 45°. 5-степенното регулиране на наклона съдейства за повишена производителност.
- Прободният трион разполага с LED осветлението и вентилатор за дървени стърготини.
- Батерията REDLITHIUM™ осигурява по-дълго време на работа и повишена издръжливост благодарение на подсилената конструкция на корпуса.
- Гъвкавата система от батерии работи с всички батерии MILWAUKEE M18.
- Уреда се доставя в куфар, без батерия и зарядно устройство.
Окомплектовка
- Без батерия
- Куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18.0 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Капацитет на рязане в дърво/стомана | 135/10 мм |
| Честота на хода | 0 – 2800 об/мин |
| Дължина на хода | 25 мм |
| Честота на ударите | 2700 уд/мин |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен прободен трион BOSCH, GST 183-LI
В наличност
SKU:
06015B7022
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
Акумулаторен прободен трион BOSCH, GST 183-LI, без батерия, 06015B7020
В наличност
SKU:
06015B7020
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Държач за инструменти | T-опашка |
| Брой ходове на празен ход | 0 – 3.300 min-1 |
Акумулаторен прободен трион BOSCH, GST 185-Li
В наличност
SKU:
06015B2022
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Брой ходове на празен ход | 500 – 3.500 min-1 |
| Ход на ножа | 26 mm |
Акумулаторен прободен трион BOSCH, GST 185-Li, без батерия, 06015B3021
В наличност
SKU:
06015B3021
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Брой ходове на празен ход | 0 – 3.500 min-1 |
| Ход на ножа | 26 mm |
Акумулаторен прободен трион BOSCH, GST 18V-155 BC
В наличност
SKU:
06015B1002
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Брой ходове на празен ход | 0 – 3.800 min-1 |
| Ход на ножа | 26 mm |
Акумулаторен прободен трион BOSCH, GST 18V-155 SC, без батерия
В наличност
SKU:
06015B0001
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Брой ходове на празен ход | 800 – 3.800 min-1 |
| Ход на ножа | 26 mm |
Прободен трион BOSCH, PST 800 PEL
В наличност
SKU:
06033A0120
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 500 – 3.000 1/min |
| Номинална мощност | 530 W |
Прободен трион BOSCH, PST 900 PEL, 06033A0220
В наличност
SKU:
06033A0220
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 500 – 3.100 1/min |
| Номинална мощност | 620 W |












