Акумулаторен саблен трион REMS Cat 22V VE Set, 21.6 V, 5 Ah, 1900 хода/мин, 560052R220
1560.00 € / 3051.09 лв. Original price was: 1560.00 € / 3051.09 лв..1172.40 € / 2293.02 лв. Текущата цена е: 1172.40 € / 2293.02 лв..
Настолна отрезна машина за метал Rems DueCento, ф 40-225 мм, 845X03R220
4110.00 € / 8038.46 лв. Original price was: 4110.00 € / 8038.46 лв..3636.00 € / 7111.40 лв. Текущата цена е: 3636.00 € / 7111.40 лв..
Отрезна машина за метал Rems Nano 130 W, 844010R220
673.20 € / 1316.66 лв. Original price was: 673.20 € / 1316.66 лв..591.60 € / 1157.07 лв. Текущата цена е: 591.60 € / 1157.07 лв..
Описание
Отрезна машина за метал Rems Nano 130 W, 844010R220
- Отрезна машина за метал Rems Nano е предназначена за бързо рязане под прав ъгъл на тръби от неръждаема и въглеродна стомана с ф 12-28 мм, медни тръби с ф 10-35 мм и комбинирани тръби с ф 10-40 мм.
- Мощността му е 130 W, а скоростта 130 об./мин.
- Подходящ е за монтаж на тезгях или в менгеме.
- Режещият диск е защитен от контакт с контраролките благодарение на ограничаването на дълбочината на подаване по време на рязане.
Окомплектовка
- контраролки от закалена прецизна стомана
- гаечен ключ SW 8
- калъф.
Допълнителна информация
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Мощност | 130 W |
| Честота на въртене | 130 1/мин. |
| Диаметър тръби мед | ф 10 – 35 мм |
| Диаметър тръби комбинирани | ф 10 – 40 мм |
| Двигател с постоянен ток | 230 V, 50 – 60Hz |
За бранда
REMS е водещ немски производител на професионални инструменти за обработка на тръби, известен с качество, надеждност и прецизност.
В Trapkovi.bg ще откриете резачки за тръби, тръбни навивачи, пресови инструменти и аксесоари REMS, подходящи за водопроводчици, отоплителни и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на REMS за България.
Изберете инструменти REMS от Trapkovi.bg – ефективност, дълготрайност и професионално качество за всяка работа.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Банциг MAKITA PB002GZ, 40V XGT, без батерия+Подарък батерия BL4040F от Makita България
В наличност
SKU:
PB002GZ
Машина за рязане на плочки RYOBI, WS721S, 5133002020
В наличност
SKU:
5133002020
Машина за сухо и мокро рязане на плочки Eibenstock EDS 125
В наличност
247.98 € / 485.01 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
0660V000
Настолна отрезна машина BOSCH, GTS 635-216 + GTA 560, 1600 W + подарък топка, 0601B42001
В наличност
SKU:
06013A6054
| Тегло | 22 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1600 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Обороти на празен ход | 5.500 1/min |
| Размери на масата | 500 x 658 mm |
Настолна отрезна машина за метал Rems DueCento, ф 40-225 мм, 845X03R220
В наличност
SKU:
845X03R220
Отрезна машина RYOBI, ECO2335HG, 5133000704
В наличност
SKU:
5133000704
Отрезна Машина За Метал MAKITA LC1230N, 1750W 305mm
В наличност
SKU:
LC1230N
Щрайхмус MAKITA 2012NB, 1650W, 304 mm
В наличност
SKU:
2012NB












