Акумулаторен тръборез Milwaukee, M12PCSS-0, 12 V, 380 об./мин, 40 мм, 4933479241, без батерия
335.98 € / 657.12 лв. Original price was: 335.98 € / 657.12 лв..220.00 € / 430.28 лв. Текущата цена е: 220.00 € / 430.28 лв..
Акумулаторен нагер Milwaukee, M12FNB16-402X, 12 V, 4 Ah, 5 мм, 4933479619
718.80 € / 1405.85 лв. Original price was: 718.80 € / 1405.85 лв..575.04 € / 1124.68 лв. Текущата цена е: 575.04 € / 1124.68 лв..
Акумулаторен нагер Milwaukee, M12FNB16-0X, 12 V, 5 мм, 4933479618, без батерия
524.38 € / 1025.60 лв. Original price was: 524.38 € / 1025.60 лв..315.00 € / 616.09 лв. Текущата цена е: 315.00 € / 616.09 лв..
Описание
Акумулаторен нагер Milwaukee, M12FNB16-0X, 12 V, 5 мм, 4933479618, без батерия
- Акумулаторен нагер Milwaukee M12FNB16-0X е с безчетков мотор, напрежение 12 V и работи с литиево – йонна батерия.
- Има максимален капацитет на рязане с 5-степенен селектор, в мека стомана: 1.6 мм, в неръждаема стомана 1.2 мм, в алуминий 2.1 мм.
- Уреда предлага смяна на посоката на рязане без инструменти, на стъпки от 90° и LED осветление за по-добре осветена работна зона.
- Има функция за стартиране с автоматично управление, стартира бавно и се увеличава до пълна скорост.
- Работи с всички батерии от системата MILWAUKEE M12.
- Доставя се в удобен за съхранение и транспорт куфар. Не са включени батерии и зарядно устройство.
Окомплектовка
- Без батерия
- Куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Честота на ходове | 1400 – 2200 уд/мин |
| Ширина на канала | 5 мм |
| Система | M12 |
| Най-малък радиус | 40.7 мм |
| Диаметър на началния отвор | 21 мм |
| Максимална дебелина на алуминиев лист до 250 N/MM2 | 2.1 мм |
| Максимална дебелина на листова стомана 400 N/MM2 | 1.6 мм |
| Максимална дебелина на стоманена ламарина 800 N/MM2 | 0.7 мм |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Нагер BOSCH, GNA 18V-16 E, без батерия
В наличност
SKU:
0601529600
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на рязане стомана (400 N/mm²), макс. | 1,6 mm |
| Честота на ходовете на празен ход* | 1 400 min-1 |
Акумулаторен ниблер Milwaukee, M18FNB35-0X, без батерия, 4933498982
В наличност
SKU:
4933498982
| Тегло | 3.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Диаметър на началния отвор | 35 mm |
| Максимална дебелина на листа алуминий до 250 N|mm² | 3.8 mm |
| Максимална дебелина на листа стомана 400 N|mm² [mm] | 3.5 mm |
| Максимална дебелина на листа стомана 600 N|mm² [mm] | 2.8 mm |
| Максимална дебелина на листа стомана 800 N|mm² | 2.0 mm |
| Най-малък радиус | 57 mm |
| Настройки на скоростта | 4 |
| Честота на ходовете на празен ход | 0 – 1,200 |
| Ширина на рязане | 6.35 mm |
Акумулаторен нагер Milwaukee, M12FNB16-402X, 12 V, 4 Ah, 5 мм, 4933479619
В наличност
SKU:
4933479619
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Честота на ходове | 1400 – 2200 уд/мин |
| Ширина на рязане | 5 мм |
| Най-малък радиус | 40.7 мм |
| Диаметър на началния отвор | 21 мм |
| Максимална дебелина на алуминиев лист до 250 N/MM2 | 2.1 мм |
| Максимална дебелина на листова стомана 400 N/MM2 | 1.6 мм |
| Максимална дебелина на стоманена ламарина 800 N/MM2 | 0.7 мм |
Реверсивна тресчотка MILWAUKEE, ¼″, 152 мм , 48229014
В наличност
SKU:
48229014
Биметална боркорона MILWAUKEE, 92 мм., 49565195
В наличност
SKU:
49565195
Макетен нож MILWAUKEE, FASTBACK™ 6 в 1, 4932478559
В наличност
SKU:
4932478559
Ръчна ножовка с обтягане MILWAUKEE, 305 mm, 48220050
В наличност
SKU:
48220050
Работни Обувки MILWAUKEE, Flextred S3S 1M110133 ESD SC FO SR
В наличност
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN












