Диамантена боркорона за сухо пробиване REMS TDKB LS, 202x320 мм, UNC1 1/4, 181530R
642.00 € / 1255.64 лв. Original price was: 642.00 € / 1255.64 лв..449.40 € / 878.95 лв. Текущата цена е: 449.40 € / 878.95 лв..
Тръбогиб електрически комплект Rems Curvo, ф 15-18-22 мм, 580026 R220
2274.00 € / 4447.56 лв. Original price was: 2274.00 € / 4447.56 лв..1872.00 € / 3661.31 лв. Текущата цена е: 1872.00 € / 3661.31 лв..
Фреза за канали REMS Krokodil 180 SR, 2000 W, 4500 об./мин, ф 180 мм, 2 диска, L-Box, 185X07R220
1824.00 € / 3567.43 лв. Original price was: 1824.00 € / 3567.43 лв..1464.00 € / 2863.34 лв. Текущата цена е: 1464.00 € / 2863.34 лв..
Описание
Фреза за канали REMS Krokodil 180 SR, 2000 W, 4500 об./мин, ф 180 мм, 2 диска, L-Box, 185X07R220
- Фреза за канали REMS Krokodil 180 SR е с мощност 2000 W, обороти без товар 4500 об./мин и диаметър на диска ф 180 мм.
- Фрезата на REMS REMS Krokodil 180 SR е инструмент за рязане и фрезоване на стоманобетон, естествен камък, бетон, замазка и всички видове зидария.
- Идеална за изрязване на канали, за полагане на тръби и електрически инсталации, при монтиране на отоплителни, водопроводни, хладилни и климатични системи в промишлеността.
Окомплектовка
- L-Box
- 2 диска
- ключ SW 1
Допълнителна информация
| Тегло | 6.96 кг |
|---|---|
| Диск диаметър | 180 мм |
| Мощност | 2000 W |
| Напрежение захранващо | 230 V |
| Обороти без товар | 4500 об./мин |
| Дълбочина на рязане | 61 мм |
| Широчина на рязане | 7-62 мм |
За бранда
REMS е водещ немски производител на професионални инструменти за обработка на тръби, известен с качество, надеждност и прецизност.
В Trapkovi.bg ще откриете резачки за тръби, тръбни навивачи, пресови инструменти и аксесоари REMS, подходящи за водопроводчици, отоплителни и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на REMS за България.
Изберете инструменти REMS от Trapkovi.bg – ефективност, дълготрайност и професионално качество за всяка работа.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна фреза дюбели BOSCH, GFF 18V-22, без батерия
В наличност
SKU:
0601620100
| Тегло | 2.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 11.000 1/min |
| Макс. дълбочина на рязане | 22 mm |
Акумулаторна фреза за кантове BOSCH, GKF 12V-8 А, без батерия, 06016B0002
В наличност
SKU:
06016B0002
| Тегло | 1.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 13.000 1/min |
Диамантена боркорона за сухо пробиване REMS TDKB LS 181502, 42×320 мм, 1 1/4″, 181502R
В наличност
SKU:
181502R
Диамантена боркорона за сухо пробиване REMS TDKB LS 181516, 112×320 мм, 1 1/4″, 181516R
В наличност
SKU:
181516R
Фреза за канали BOSCH, GNF 65 A
В наличност
SKU:
0601368708
| Тегло | 8.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 2400 W |
| Обороти на празен ход | 5.200 1/min |
| Регулируема дълбочина на канала | 20 – 65 mm |
| Диаметър на диска | 230 mm |
Фреза за канали MILWAUKEE, WCS45, 1900 W
В наличност
SKU:
4933383350
Фреза За Плоскости MAKITA CA5000XJ, 1300W
В наличност
SKU:
CA5000XJ
Челна Фреза MAKITA M3702, 530W, 6 mm
В наличност
SKU:
M3702












