Акумулаторна ножица за ламарина BOSCH, GSC 18V-16 E
907.82 € / 1775.54 лв. Original price was: 907.82 € / 1775.54 лв..726.26 € / 1420.44 лв. Текущата цена е: 726.26 € / 1420.44 лв..
Акумулаторна духалка GBL BOSCH, 18 V-120 А, без батерия, 06019F5100 + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
114.36 € / 223.67 лв. Original price was: 114.36 € / 223.67 лв..91.49 € / 178.94 лв. Текущата цена е: 91.49 € / 178.94 лв..
Акумулаторна фреза дюбели BOSCH, GFF 18V-22, без батерия
469.25 € / 917.77 лв. Original price was: 469.25 € / 917.77 лв..345.00 € / 674.76 лв. Текущата цена е: 345.00 € / 674.76 лв..
Описание
Акумулаторна фреза дюбели BOSCH, GFF 18V-22, без батерия
- Максимална мобилност при рязане благодарение на конструкция без кабел
- Удобна и точна благодарение променливо регулиране на дълбочината на рязане, височината и ъгъла, функция плавно потапяне, алуминиеви ъглови водачи и показване на позицията на рязане
- Повишена защита на работното място с по-малко прах благодарение на директната връзка от отвора за прах към торба за прах или прахосмукачка
Окомплектовка:
-
Захваща се със скоба плочаКаталожен номер: 1 600 A02 LR1
-
Прахоуловителна торбаКаталожен номер: 1 600 A02 UW6
-
Картонена кутия с картонена вложка
-
Фрезер за странично фрезоване, 105 x 22 mm, 8Каталожен номер: 3 608 641 013
-
Ключ с два щифтаКаталожен номер: 1 607 950 052
без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 2.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 11.000 1/min |
| Макс. дълбочина на рязане | 22 mm |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Шлифовъчен диск BOSCH, PRO Metal, 115 x 6 x 22,23 mm, 1 бр., 2608600218
В наличност
2.20 € / 4.30 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
2608600218
Акумулаторна фреза за канали Bosch, GNF 18V-40, 18 V, 150 мм, с куфар, 06016C5000, без батерия
В наличност
SKU:
06016C5000
| Тегло | 4.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Скорост на празен ход | 4700 об/мин |
| Дълбочина на канала | 10 – 40 мм |
| Ширина на канала | 2 - 39 мм |
Акумулаторна фреза BOSCH, GCU 18V-30, без батерия, 06019K8000
В наличност
SKU:
06019K8000
| Тегло | 1.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 30.000 1/min |
| Съвместими диаметри на цангата | 3 mm, 6 mm, 1/4“ |
Боркорона за ламарина BOSCH EXPERT с държач, 2608901976
В наличност
SKU:
2608901976
Фреза за канали REMS Krokodil 180 SR, 2000 W, 4500 об./мин, ф 180 мм, 2 диска, L-Box, 185X07R220
В наличност
SKU:
185X07R220
Фреза за канали BOSCH, GNF 35 CA, 0601621708
В наличност
SKU:
0601621708
| Тегло | 4.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1400 W |
| Обороти на празен ход | 9.300 1/min |
| Диаметър на диска | 150 mm |
| Регулируема дълбочина на канала | 0 – 35 mm |
Фреза за канали BOSCH, GNF 65 A
В наличност
SKU:
0601368708
| Тегло | 8.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 2400 W |
| Обороти на празен ход | 5.200 1/min |
| Регулируема дълбочина на канала | 20 – 65 mm |
| Диаметър на диска | 230 mm |
Челна Фреза MAKITA M3702, 530W, 6 mm
В наличност
SKU:
M3702












