Моторен трион HUSQVARNA, 550XP MARK II
830.00 € / 1623.34 лв. Original price was: 830.00 € / 1623.34 лв..749.99 € / 1466.85 лв. Текущата цена е: 749.99 € / 1466.85 лв..
Акумулаторна лампа против насекоми RYOBI, RY18BZA-0, без батерия, 5133005048
135.99 € / 265.97 лв. Original price was: 135.99 € / 265.97 лв..122.00 € / 238.61 лв. Текущата цена е: 122.00 € / 238.61 лв..
Стационарен циркуляр MILWAUKEE, M18FTS210-0 без батерия
1018.80 € / 1992.60 лв. Original price was: 1018.80 € / 1992.60 лв..799.00 € / 1562.71 лв. Текущата цена е: 799.00 € / 1562.71 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933464722
Категория: Циркуляри
Етикети: MILWAUKEE, Режещи машини, Циркуляри
Описание
Стационарен циркуляр MILWAUKEE, M18FTS210-0 без батерия
- ONE-KEY™ M18 FUEL™ настолен циркуляр осигурява силата за надлъжно рязане със същата скорост на подаване, каквато предоставя еквивалентен настолен циркуляр с правотоково захранване – с възможност за рязане на 190 m от 19 mm OSB плоскости с едно зареждане на батерия 12,0 Ah
- Системата за инструменти HIGH OUTPUT™ повишава технологията MX FUEL™ до ново ниво и осигурява повече производителност и по-дълго време на работа. Тези инструменти са предназначени за максимална съвместимост с батериите HIGH OUTPUT™ & FORGE™
- Плъзгащият се ограничител с предавка със зъбно колело и зъбна рейка позволява ограничителят да се регулира точно и лесно от предната страна на циркуляра с капацитет за надлъжно рязане от 622 mm
- Диск с диаметър 210 mm позволява дълбочина на рязане от 63 mm при 90 градуса
- Технологията ONE-KEY™ за проследяване и сигурност на инструментите предлага безплатна, базирана на облак, мрежа за проследяване и платформа за управление на инвентара за вашите инструменти. ONE-KEY™ предлага също така функцията за дистанционно блокиране
- Предпазителят за бърза смяна и разклинващият нож позволяват на потребителя да отстрани и регулира разклинващия нож и предпазителя, без да е необходимо да сваля плота
- Интегрираната ръкохватка за пренасяне позволява лесно транспортиране на работния обект и извън него
- Интегрирано място за съхранение на всички приставки за настолния циркуляр
- Предоставеният адаптер за прахосмукачка пасва директно на всички предлагани от MILWAUKEE® прахоуловители
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
- Диск
- гаечен ключ за диск
- прът за бутане
- страничен ограничител
- индикатор за ъгъл
- противооткатни палци
- разклинващ нож
- улей за извличане на прах
Допълнителна информация
| Тегло | 23.5 кг |
|---|---|
| Капацитет за надлъжно рязане [mm] | 622 |
| Дълбочина на рязане (mm) | 63.5 |
| Размер на отвора (mm) | 30 |
| Скорост на празен ход (rpm) | 6300 |
| Диаметър на диска | 210 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен настолен циркуляр BOSCH, GCM 18V-254 D , без батерия + подарък топка и чорапи, 0601B51100
В наличност
SKU:
06013A6032
| Тегло | 17.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 4.500 1/min |
| Диаметър на диска | 254 mm |
| Ø на отвора на диска | 30 mm |
| Капацитет на рязане при 0° | 90 x 305 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 90 x 215 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 55 x 305 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 12V-26, без батерия, 06016A1001
В наличност
SKU:
06016A1001
| Тегло | 1.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.400 1/min |
| Диаметър на диска | 85 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 15 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (90°) | 26.5 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (45°) | 17 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 185-Li, без батерия
В наличност
SKU:
06016C1224
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Диаметър на диска | 165 mm |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (90°) | 57 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (45°) | 41 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 18V-57-2 GX, без батерия
В наличност
SKU:
06016C1000
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Диаметър на режещия диск | 165 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (90°) | 57 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (45°) | 42 mm |
Акумулаторен циркуляр за метал BOSCH, GKM 18V-50
В наличност
SKU:
06016B8002
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 5.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 4.250 1/min |
| Диаметър на диска | 136 mm |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Макс. дълбочина на рязане | 50 mm |
Комбиниран настолен циркуляр BOSCH, GTM 12 JL, 0601B15001
В наличност
SKU:
0601B15001
| Тегло | 21 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.800 1/min |
| Номинална мощност | 1800 W |
| Диаметър на диска | 305 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 48 ° ляво / 48 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 2 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 95 x 150 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 95 x 90 mm |
| Височина на рязане на стационарен циркуляр | 51 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 8 SJL, 0601B19100
В наличност
SKU:
0601B19100
| Тегло | 17.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.500 1/min |
| Номинална мощност | 1600 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 52 ° ляво / 60 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 2 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 70 x 312 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 70 x 225 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 45 x 312 mm |
Циркуляр за метал BOSCH, GCO 14-24 J
В наличност
SKU:
0601B37200
| Тегло | 18.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.800 1/min |
| Номинална мощност | 2400 W |
| Диаметър на диска | 355 mm |
| Отвор за диска за рязане | 25.4 mm |
| Капацитет на рязане, правоъгълник, 0º | 100 x 196 mm |
| Капацитет на рязане, квадрат, 0º | 119 x 119 mm |
| Капацитет на рязане, L-профил, 0º | 130 x 130 mm |
| Капацитет на рязане, правоъгълник, 45º скосяване | 107 x 115 mm |
| Капацитет на рязане, квадрат, 45º скосяване | 110 x 110 mm |
| Капацитет на рязане, L-профил, 45º скосяване | 115 x 115 mm |












