Настолен циркуляр BOSCH, GCM 800 SJ, 0601B19000
425.62 € / 832.44 лв. Original price was: 425.62 € / 832.44 лв..305.50 € / 597.51 лв. Текущата цена е: 305.50 € / 597.51 лв..
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 8 SJL, 0601B19100
708.58 € / 1385.86 лв. Original price was: 708.58 € / 1385.86 лв..498.00 € / 974.00 лв. Текущата цена е: 498.00 € / 974.00 лв..
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 305-216 D + подарък топка, 0601B49000
610.72 € / 1194.46 лв. Original price was: 610.72 € / 1194.46 лв..452.00 € / 884.04 лв. Текущата цена е: 452.00 € / 884.04 лв..
Описание
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 305-216 D
- Достатъчна производителност при рязане за най-трудните срезове
- Подвижни опори за обработвания детайл и дълги удължители на масата за лесен контрол на дълги материали по време на рязане
- Удобен и гъвкав при предизвикателни срезове благодарение на функцията двустранно скосяване
Окомплектовка:
-
1 x диск за циркуляр, Optiline Wood, 216 x 30 x 2,8 mm, 24Каталожен номер: 2 608 640 431
-
2 x опора за обработвания детайл (с възможност за гъвкаво включване)Каталожен номер: 1 609 B07 675
-
Прахоуловителна торбаКаталожен номер: 2 608 000 841
-
СтягаКаталожен номер: 1 609 B06 930
Допълнителна информация
| Тегло | 16.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.200 1/min |
| Номинална мощност | 1200 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 48 ° ляво / 48 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 47 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 70 x 305 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 70 x 215 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 42 x 305 mm |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен настоелн циркуляр BOSCH, GCM 18V-305 GDC , без батерия
В наличност
SKU:
0601B43000
| Тегло | 26.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 2.550 – 4.000 1/min |
| Диаметър на диска | 305 mm |
| Ø на отвора на диска | 30 mm |
| Капацитет на рязане при 0° | 104 x 341 mm |
| Капацитет на рязане, 0° с разпъващ елемент (макс. хоризонтално) | 45 x 400 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 104 x 240 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 40 x 341 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 185-Li
В наличност
SKU:
06016C1223
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 5.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Диаметър на диска | 165 mm |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (90°) | 57 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (45°) | 41 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 12 GDL, 0601B23600
В наличност
SKU:
0601B23600
| Тегло | 29.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 4.000 1/min |
| Номинална мощност | 2000 W |
| Диаметър на диска | 305 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 52 ° ляво / 60 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 47 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 104 x 341 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 104 x 240 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 51 x 341 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 216, 0601B33000
В наличност
SKU:
0601B33000
| Тегло | 10.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 4.800 1/min |
| Номинална мощност | 1300 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 47 ° ляво / 47 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 45 ° ляво / 0 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 60 x 123 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 60 x 80 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 43 x 123 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 254
В наличност
SKU:
0601B52000
| Тегло | 11.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Номинална мощност | 1750 W |
| Диаметър на диска | 254 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 47 ° ляво / 52 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 45 ° ляво / 0 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 90 x 130 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 90 x 91 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 60 x 130 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 8 SJL, 0601B19100
В наличност
SKU:
0601B19100
| Тегло | 17.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.500 1/min |
| Номинална мощност | 1600 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 52 ° ляво / 60 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 2 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 70 x 312 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 70 x 225 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 45 x 312 mm |
Ръчен циркуляр BOSCH, GKS 140, 06016B3020
В наличност
SKU:
06016B3020
| Тегло | 4.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.500 1/min |
| Номинална мощност | 1400 W |
| Диаметър на диска | 190 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 20 mm |
| Макс. дълбочина на рязане | 64 mm |
Циркуляр за метал BOSCH, GCD 12 JL, 0601B28000
В наличност
SKU:
0601B28000
| Тегло | 20 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 1 500 1/min |
| Номинална мощност | 2000 W |
| Диаметър на диска | 305 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 25 mm |
| Капацитет на рязане, правоъгълник, 0º | 158 x 80 mm |
| Капацитет на рязане, квадрат, 0º | 100 x 100 mm |
| Капацитет на рязане, L-профил, 0º | 110 x 110 mm |
| Капацитет на рязане, правоъгълник, 45º скосяване | 85 x 85 mm |
| Капацитет на рязане, квадрат, 45º скосяване | 85 x 85 mm |
| Капацитет на рязане, L-профил, 45º скосяване | 85 x 85 mm |












