Класическа лопатка GARDENA
7.67 € / 15.00 лв. Original price was: 7.67 € / 15.00 лв..7.16 € / 14.00 лв. Текущата цена е: 7.16 € / 14.00 лв..
Малко градинско гребло GARDENA combisystem
12.78 € / 25.00 лв. Original price was: 12.78 € / 25.00 лв..12.27 € / 24.00 лв. Текущата цена е: 12.27 € / 24.00 лв..
Количка за рязане HUSQVARNA, KV 760
812.95 € / 1589.99 лв.
Описание
Количка за рязане HUSQVARNA, KV 760
- Количката е специално избработени за бензинови дискови резачки Husqvarna.
- Бързото инсталиране на дисковата резачка, а след това и регулиране, правят количката изключително удобна.
- С тази количка може да режете в права или крива линия.
Допълнителна информация
| Тегло | 20 кг |
|---|---|
| Принадлежности за | Фугорези |
| Този модел е подходящ за тези продукти | K 770 и K 770 OilGuard |
За бранда
HUSQVARNA е световен лидер в производството на професионални и хоби градински и строителни инструменти, известен с качество, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете косачки, верижни триони, моторни храсторези, пили и аксесоари HUSQVARNA, подходящи за грижа за градината, дървообработване и строителни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HUSQVARNA за България.
Изберете инструменти HUSQVARNA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и дълъг живот за професионални и домашни потребители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен настоелн циркуляр BOSCH, GCM 18V-216 DC , без батерия, 0601B47000
В наличност
SKU:
0601B47000
| Тегло | 15.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 2.500 – 4.500 1/min |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска | 30 mm |
| Капацитет на рязане при 0° | 70 x 300 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 65 x 214 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 45 x 306 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 12V-26, без батерия, 06016A1001
В наличност
SKU:
06016A1001
| Тегло | 1.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.400 1/min |
| Диаметър на диска | 85 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 15 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (90°) | 26.5 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (45°) | 17 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 185-Li, без батерия
В наличност
SKU:
06016C1224
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Диаметър на диска | 165 mm |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (90°) | 57 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (45°) | 41 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 18V-57-2 GX, без батерия
В наличност
SKU:
06016C1000
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Диаметър на режещия диск | 165 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (90°) | 57 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (45°) | 42 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 18V-68 GC, без батерия
В наличност
SKU:
06016B5100
| Тегло | 4.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 2.500 – 5.000 1/min |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Диаметър на режещия диск | 190 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (90°) | 68 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (45°) | 50 mm |
Акумулаторен циркуляр с потапяне BOSCH, GKT 18V-52 GC , без батерия
В наличност
SKU:
06016B4000
| Тегло | 4.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 2.800 – 5.500 1/min |
| Диаметър на диска | 140 mm |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (90°) | 52 mm |
| Дълбочина на рязане с водещ линеал (45°) | 32 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 12 SDE
В наличност
SKU:
0601B23100
| Тегло | 28.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.100 – 4.000 1/min |
| Номинална мощност | 1800 W |
| Диаметър на диска | 305 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 52 ° ляво / 60 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 47 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 85 x 370 mm |
| Капацитет на рязане, 0° с разпъващ елемент (макс. хоризонтално) | 70 x 400 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 85 x 250 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 60 x 360 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 8 SJL, 0601B19100
В наличност
SKU:
0601B19100
| Тегло | 17.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.500 1/min |
| Номинална мощност | 1600 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 52 ° ляво / 60 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 2 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 70 x 312 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 70 x 225 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 45 x 312 mm |












