Лазерен далекомер LEICA DISTO X1, 986859
186.00 € / 363.78 лв. Original price was: 186.00 € / 363.78 лв..167.40 € / 327.41 лв. Текущата цена е: 167.40 € / 327.41 лв..
Акумулаторен безчетков фугорез Milwaukee, M18FCOS230-0, 18 V, 230 мм, 4933471696, без батерия
910.80 € / 1781.37 лв. Original price was: 910.80 € / 1781.37 лв..685.00 € / 1339.74 лв. Текущата цена е: 685.00 € / 1339.74 лв..
Акумулаторен потапящ циркуляр Milwaukee, M18FMS305-0, 18 V, 305 мм, 4933471205, без батерия
1510.80 € / 2954.87 лв. Original price was: 1510.80 € / 2954.87 лв..1150.00 € / 2249.20 лв. Текущата цена е: 1150.00 € / 2249.20 лв..
Описание
Акумулаторен потапящ циркуляр Milwaukee, M18FMS305-0, 18 V, 305 мм, 4933471205, без батерия
- Акумулаторен потапящ циркуляр Milwaukee M18FMS305-0 работи с напрежение на батерията 18 V.
- Моторът на машината е безчетков POWERSTATE, а дискът е с размер е 305 мм. Ограничителя с регулиране на дълбочината позволява на потребителя да прави прави и фалцови срезове.
- Циркулярът притежава интелигентна система предотвратяваща претоварване Redlink plus.
- Системата допринася за допълнителна мощност при големи натоварвания.
- Циркулярът се предлага без батерии и зарядно.
Окомплектовка
- Без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 22.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18.0 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Размери на диска | 305 x 30 мм |
| Възможност за рязане под ъгъл | 48° |
| Скорост на празен ход | 3600 об/мин |
| Максимална дълбочина на рязане | 45 градуса 235 x 65 мм/ 90 градуса 343 x 97 мм |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен настоелн циркуляр BOSCH, GCM 18V-216 DC , без батерия, 0601B47000
В наличност
SKU:
0601B47000
| Тегло | 15.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 2.500 – 4.500 1/min |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска | 30 mm |
| Капацитет на рязане при 0° | 70 x 300 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 65 x 214 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 45 x 306 mm |
Акумулаторен настоелн циркуляр BOSCH, GCM 18V-305 GDC , без батерия
В наличност
SKU:
0601B43000
| Тегло | 26.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 2.550 – 4.000 1/min |
| Диаметър на диска | 305 mm |
| Ø на отвора на диска | 30 mm |
| Капацитет на рязане при 0° | 104 x 341 mm |
| Капацитет на рязане, 0° с разпъващ елемент (макс. хоризонтално) | 45 x 400 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 104 x 240 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 40 x 341 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 185-Li
В наличност
SKU:
06016C1223
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 5.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Диаметър на диска | 165 mm |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (90°) | 57 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (45°) | 41 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 185-Li, без батерия
В наличност
SKU:
06016C1221
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Диаметър на диска | 165 mm |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (90°) | 57 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (45°) | 41 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 12 GDL, 0601B23600
В наличност
SKU:
0601B23600
| Тегло | 29.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 4.000 1/min |
| Номинална мощност | 2000 W |
| Диаметър на диска | 305 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 52 ° ляво / 60 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 47 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 104 x 341 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 104 x 240 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 51 x 341 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 12 SDE
В наличност
SKU:
0601B23100
| Тегло | 28.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.100 – 4.000 1/min |
| Номинална мощност | 1800 W |
| Диаметър на диска | 305 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 52 ° ляво / 60 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 47 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 85 x 370 mm |
| Капацитет на рязане, 0° с разпъващ елемент (макс. хоризонтално) | 70 x 400 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 85 x 250 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 60 x 360 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 305-216 D + подарък топка, 0601B49000
В наличност
SKU:
0601B49000
| Тегло | 16.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.200 1/min |
| Номинална мощност | 1200 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 48 ° ляво / 48 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 47 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 70 x 305 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 70 x 215 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 42 x 305 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 8 SJL, 0601B19100
В наличност
SKU:
0601B19100
| Тегло | 17.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.500 1/min |
| Номинална мощност | 1600 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 52 ° ляво / 60 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 2 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 70 x 312 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 70 x 225 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 45 x 312 mm |












