Акумулаторен циркуляр MILWAUKEE, M18FCSRH66-0, без батерия
672.35 € / 1315.00 лв. Original price was: 672.35 € / 1315.00 лв..535.00 € / 1046.37 лв. Текущата цена е: 535.00 € / 1046.37 лв..
Акумулаторен циркуляр за метал MILWAUKEE, M18FMCS66-121C
1213.30 € / 2373.01 лв. Original price was: 1213.30 € / 2373.01 лв..970.64 € / 1898.41 лв. Текущата цена е: 970.64 € / 1898.41 лв..
Акумулаторен циркуляр за метал MILWAUKEE, M18FMCS66-0C, без батерия
790.80 € / 1546.67 лв. Original price was: 790.80 € / 1546.67 лв..610.00 € / 1193.06 лв. Текущата цена е: 610.00 € / 1193.06 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933472110
Категория: Циркуляри
Етикети: MILWAUKEE, Режещи машини, Циркуляри
Описание
Акумулаторен циркуляр за метал MILWAUKEE, M18FMCS66-0C, без батерия
- Първият безкабелен циркулярен трион за метал, 18 V, с дълбочина на рязане 66 mm и мощност от 1800 W с производителност на еквивалентен уред с кабел
- По-висока скорост на рязане в сравнение с уред с кабел
- Обувка, предназначена за директно свързване с предлагана от MILWAUKEE® направляваща релса (продава се отделно). Това позволява на потребителя да прави прави и точни разрези с минимално време за настройка
- Контролен индикатор указва кога устройството е натоварено
- Електрическата спирачка спира диска за под 1 секунда
- Голям колектор за метални стружки улавя отпадъци, генерирани при рязане, и осигурява необходимата видимост
- Технологията за сухо рязане осигурява бързо и чисто и рязане на метал без грапавини
- Спусъкът с двойно действие предотвратява случайно стартиране
- Регулиране на дълбочината без използване на инструмент и лост за потапяне за бързи и ефективни срезове чрез потапяне
- Ексклузивен фиксатор за освобождаване на предпазителя за стружки за бързо изхвърляне на отпадъци и за смяна на диска
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
- Режещ диск за метал 203 mm
- шестограмен ключ
Допълнителна информация
| Тегло | 11.886 кг |
|---|---|
| Макс. дълбочина на рязане 90° (mm) | 66 |
| Размер на отвора (mm) | 15.87 |
| Скорост на празен ход (rpm) | 4000 |
| Диаметър на диска | 203 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен настолен циркуляр BOSCH, GCM 18V-254 D , без батерия + подарък топка и чорапи, 0601B51100
В наличност
SKU:
06013A6032
| Тегло | 17.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 4.500 1/min |
| Диаметър на диска | 254 mm |
| Ø на отвора на диска | 30 mm |
| Капацитет на рязане при 0° | 90 x 305 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 90 x 215 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 55 x 305 mm |
Акумулаторен настоелн циркуляр BOSCH, GCM 18V-305 GDC , без батерия
В наличност
SKU:
0601B43000
| Тегло | 26.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 2.550 – 4.000 1/min |
| Диаметър на диска | 305 mm |
| Ø на отвора на диска | 30 mm |
| Капацитет на рязане при 0° | 104 x 341 mm |
| Капацитет на рязане, 0° с разпъващ елемент (макс. хоризонтално) | 45 x 400 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 104 x 240 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 40 x 341 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 185-Li
В наличност
SKU:
06016C1223
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 5.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Диаметър на диска | 165 mm |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (90°) | 57 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (45°) | 41 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 18V-51
В наличност
SKU:
06019M3122
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.800 – 6.300 1/min |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Диаметър на режещия диск | 140 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (90°) | 91 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (45°) | 35 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 216, 0601B33000
В наличност
SKU:
0601B33000
| Тегло | 10.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 4.800 1/min |
| Номинална мощност | 1300 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 47 ° ляво / 47 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 45 ° ляво / 0 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 60 x 123 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 60 x 80 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 43 x 123 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 254
В наличност
SKU:
0601B52000
| Тегло | 11.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Номинална мощност | 1750 W |
| Диаметър на диска | 254 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 47 ° ляво / 52 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 45 ° ляво / 0 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 90 x 130 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 90 x 91 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 60 x 130 mm |
Ръчен циркуляр BOSCH, GKS 600
В наличност
SKU:
06016A9020
| Тегло | 3.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.200 1/min |
| Номинална мощност | 1200 W |
| Диаметър на диска | 165 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 20 mm |
| Дълбочина на рязане (90°) | 55 mm |
| Дълбочина на рязане (45°) | 37 mm |
Циркуляр за метал BOSCH, GCD 12 JL, 0601B28000
В наличност
SKU:
0601B28000
| Тегло | 20 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 1 500 1/min |
| Номинална мощност | 2000 W |
| Диаметър на диска | 305 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 25 mm |
| Капацитет на рязане, правоъгълник, 0º | 158 x 80 mm |
| Капацитет на рязане, квадрат, 0º | 100 x 100 mm |
| Капацитет на рязане, L-профил, 0º | 110 x 110 mm |
| Капацитет на рязане, правоъгълник, 45º скосяване | 85 x 85 mm |
| Капацитет на рязане, квадрат, 45º скосяване | 85 x 85 mm |
| Капацитет на рязане, L-профил, 45º скосяване | 85 x 85 mm |












