Акумулаторен потапящ циркуляр MILWAUKEE, M18FPS55-0P PLUNGESAW XXX
850.80 € / 1664.02 лв. Original price was: 850.80 € / 1664.02 лв..629.00 € / 1230.22 лв. Текущата цена е: 629.00 € / 1230.22 лв..
Акумулаторен циркуляр MILWAUKEE, M18FCS552-302X
766.80 € / 1499.73 лв. Original price was: 766.80 € / 1499.73 лв..613.44 € / 1199.78 лв. Текущата цена е: 613.44 € / 1199.78 лв..
Акумулаторен циркуляр MILWAUKEE, M18FCS552-0, без батерия, 4933493587
479.99 € / 938.78 лв. Original price was: 479.99 € / 938.78 лв..383.99 € / 751.02 лв. Текущата цена е: 383.99 € / 751.02 лв..
Описание
Акумулаторен циркуляр MILWAUKEE, M18FCS552-0, без батерия
- Циркулярният трион M18 FUEL™ осигурява мощност за рязане при същата скорост на подаване като еквивалентен променливотоков циркулярен трион, с възможност за рязане на 200 парчета 90 mm x 35 mm борови шпилки на една 3,0 Ah HIGH OUTPUT™ батерия, както е оптимизирана за технологията HIGH OUTPUT™
- Издръжлива метална кука за окачване на греди за управление на работното пространство и безопасност
- 165 mm размер на диска, който дава 57 mm дълбочина на рязане при 90° и 44 mm при 45°, което позволява на триона да реже купчина от 3x 18 mm OSB плоскости
- Окомплектован с вакуумен адаптер DEK26, който ще пасне директно към всички прахоуловители MILWAUKEE®
- Вградена LED светлина за осветяване на работното пространство
- Вграденият вентилатор за прах поддържа линията на рязане чиста
- Капацитет на наклон до 50°
- ДНК-то платформа FUEL™ предефинира баланса на безжичните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE™ на MILWAUKEE®, батерията REDLITHIUM™ и електронният интелект REDLINK PLUS™ осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система от батерии: работи с всички батерии MILWAUKEE® M18™
Окомплектовка:
Подаръчна кутия
Допълнителна информация
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Макс. дълбочина на рязане 90° (mm) | 57 |
| Макс. дълбочина на рязане 45° (mm) | 44 |
| Размер на отвора (mm) | 20 |
| Скорост на празен ход (rpm) | 6000 |
| Диаметър на диска | 165 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен настоелн циркуляр BOSCH, GCM 18V-305 GDC
В наличност
SKU:
0601B43001
| Тегло | 27.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 12 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 2.550 – 4.000 1/min |
| Диаметър на диска | 305 mm |
| Ø на отвора на диска | 30 mm |
| Капацитет на рязане при 0° | 104 x 341 mm |
| Капацитет на рязане, 0° с разпъващ елемент (макс. хоризонтално) | 45 x 400 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 104 x 240 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 40 x 341 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 185-Li, без батерия
В наличност
SKU:
06016C1224
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Диаметър на диска | 165 mm |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (90°) | 57 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (45°) | 41 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 18V-51, 06019M3120, без батерия
В наличност
SKU:
06019M3120
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.800 – 6.300 1/min |
| Диаметър на режещия диск | 140 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 20 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (90°) | 50 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (45°) | 35 mm |
Акумулаторен циркуляр за метал BOSCH, GKM 18V-50
В наличност
SKU:
06016B8002
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 5.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 4.250 1/min |
| Диаметър на диска | 136 mm |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Макс. дълбочина на рязане | 50 mm |
Комбиниран настолен циркуляр BOSCH, GTM 12 JL, 0601B15001
В наличност
SKU:
0601B15001
| Тегло | 21 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.800 1/min |
| Номинална мощност | 1800 W |
| Диаметър на диска | 305 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 48 ° ляво / 48 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 2 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 95 x 150 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 95 x 90 mm |
| Височина на рязане на стационарен циркуляр | 51 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 12 SDE
В наличност
SKU:
0601B23100
| Тегло | 28.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.100 – 4.000 1/min |
| Номинална мощност | 1800 W |
| Диаметър на диска | 305 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 52 ° ляво / 60 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 47 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 85 x 370 mm |
| Капацитет на рязане, 0° с разпъващ елемент (макс. хоризонтално) | 70 x 400 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 85 x 250 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 60 x 360 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 305-216 D + подарък топка, 0601B49000
В наличност
SKU:
0601B49000
| Тегло | 16.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.200 1/min |
| Номинална мощност | 1200 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 48 ° ляво / 48 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 47 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 70 x 305 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 70 x 215 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 42 x 305 mm |
Ръчен циркуляр BOSCH, GKS 600
В наличност
SKU:
06016A9020
| Тегло | 3.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.200 1/min |
| Номинална мощност | 1200 W |
| Диаметър на диска | 165 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 20 mm |
| Дълбочина на рязане (90°) | 55 mm |
| Дълбочина на рязане (45°) | 37 mm |












