Акумулаторен циркуляр Milwaukee, M12FCS442-0, 12V, 140mm, 4933493488, без батерия
359.98 € / 704.06 лв. Original price was: 359.98 € / 704.06 лв..225.00 € / 440.06 лв. Текущата цена е: 225.00 € / 440.06 лв..
Акумулаторен безчетков ръчен циркуляр Milwaukee, M18BLCS66-502X, 18 V, 5 Ah, 190 мм, 4933464590
790.80 € / 1546.67 лв. Original price was: 790.80 € / 1546.67 лв..632.64 € / 1237.34 лв. Текущата цена е: 632.64 € / 1237.34 лв..
Акумулаторен безчетков циркуляр Milwaukee, M18FCS552-0X, 18 V, 165 мм, 4933493588, без батерия
491.98 € / 962.23 лв. Original price was: 491.98 € / 962.23 лв..385.00 € / 752.99 лв. Текущата цена е: 385.00 € / 752.99 лв..
Описание
Акумулаторен безчетков циркуляр Milwaukee, M18FCS552-0X, 18 V, 165 мм, 4933493588, без батерия
- Акумулаторен безчетков циркуляр Milwaukee M18FCS552-0X е със захранващо напрежение 18 V, диаметър на диска 165 мм и вътрешен отвор 20 мм.
- Окомплектован е с вакуумен адаптер DEK26, който ще пасне директно към всички прахоуловители MILWAUKEE.
- Снабден е с вградена LED светлина за осветяване на работното пространство, вентилатор за издухване на праха от линията на рязане и метална кука за окачване при съхранение.
- Безчетковият мотор и електронният интелект осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост.
- Циркулярът работи с всички батерии MILWAUKEE M18.
- Доставя се без батерия и зарядно, в куфар.
Окомплектовка
- Без батерия
- Куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18.0 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Максимална дълбочина на рязане | (45 °): 44 мм/(90 °): 57 мм |
| Диаметър на режещия диск | 165 мм |
| Скорост на празен ход | 6000 об/мин |
| Вътрешен отвор | 20 мм |
| Фаска | 0 – 50° |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен настоелн циркуляр BOSCH, GTS 18V-216 , без батерия + подарък топка, 0601B44000
В наличност
SKU:
06013A6033
| Тегло | 21.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 4 500 1/min |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Размери на масата | 658 x 553 mm |
| Височина на рязане | 70 mm |
| Макс. капацитет на рязане, вдясно | 635 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 185-Li
В наличност
SKU:
06016C1223
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 5.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Диаметър на диска | 165 mm |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (90°) | 57 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (45°) | 41 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 185-Li, без батерия
В наличност
SKU:
06016C1224
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Диаметър на диска | 165 mm |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (90°) | 57 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (45°) | 41 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 18V-51
В наличност
SKU:
06019M3122
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.800 – 6.300 1/min |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Диаметър на режещия диск | 140 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (90°) | 91 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (45°) | 35 mm |
Комбиниран настолен циркуляр BOSCH, GTM 12 JL, 0601B15001
В наличност
SKU:
0601B15001
| Тегло | 21 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.800 1/min |
| Номинална мощност | 1800 W |
| Диаметър на диска | 305 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 48 ° ляво / 48 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 2 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 95 x 150 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 95 x 90 mm |
| Височина на рязане на стационарен циркуляр | 51 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 254
В наличност
SKU:
0601B52000
| Тегло | 11.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Номинална мощност | 1750 W |
| Диаметър на диска | 254 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 47 ° ляво / 52 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 45 ° ляво / 0 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 90 x 130 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 90 x 91 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 60 x 130 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 800 SJ, 0601B19000
В наличност
SKU:
0601B19000
| Тегло | 13.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.500 1/min |
| Номинална мощност | 1400 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Капацитет на рязане при 0° | 70 x 270 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 70 x 190 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 48 x 270 mm |
Циркуляр за метал BOSCH, GCO 14-24 J
В наличност
SKU:
0601B37200
| Тегло | 18.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.800 1/min |
| Номинална мощност | 2400 W |
| Диаметър на диска | 355 mm |
| Отвор за диска за рязане | 25.4 mm |
| Капацитет на рязане, правоъгълник, 0º | 100 x 196 mm |
| Капацитет на рязане, квадрат, 0º | 119 x 119 mm |
| Капацитет на рязане, L-профил, 0º | 130 x 130 mm |
| Капацитет на рязане, правоъгълник, 45º скосяване | 107 x 115 mm |
| Капацитет на рязане, квадрат, 45º скосяване | 110 x 110 mm |
| Капацитет на рязане, L-профил, 45º скосяване | 115 x 115 mm |












