Акумулаторен потапящ циркуляр Milwaukee, M18FMS305-0, 18 V, 305 мм, 4933471205, без батерия
1510.80 € / 2954.87 лв. Original price was: 1510.80 € / 2954.87 лв..1150.00 € / 2249.20 лв. Текущата цена е: 1150.00 € / 2249.20 лв..
Акумулаторен безчетков саблен трион Milwaukee, M18FHZ-502X, 4933459885
706.80 € / 1382.38 лв. Original price was: 706.80 € / 1382.38 лв..515.00 € / 1007.25 лв. Текущата цена е: 515.00 € / 1007.25 лв..
Акумулаторен безчетков фугорез Milwaukee, M18FCOS230-0, 18 V, 230 мм, 4933471696, без батерия
910.80 € / 1781.37 лв. Original price was: 910.80 € / 1781.37 лв..685.00 € / 1339.74 лв. Текущата цена е: 685.00 € / 1339.74 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933471696
Категория: Режещи машини
Етикети: MILWAUKEE, Режещи машини
Описание
Акумулаторен безчетков фугорез Milwaukee, M18FCOS230-0, 18 V, 230 мм, 4933471696, без батерия
- Акумулаторен безчетков фугорез MILWAUKEE M18FCOS230-0 има захранващо напрежение 18 V и диаметър на диска 230 мм.
- Притежава мощен безчетков POWERSTATЕ мотор, осигуряващ скорост от 6600 об/мин и Redlink plus система.
- Приложението ONE-KEY осиурява прецизно проследяване на работния процес с машината.
- Може да се използва на закрито. Поддържа двустранно подаване на вода за намаляване на запрашаването.
- Има възможност за сухо и мокро рязане (чрез пръскачката M18 SWITCH TANK).
- Машината е с RAPIDSTOP спирачка и индикатор за претоварване.
- Доставя се без батерии и зарядно устройство.
Окомплектовка
- Без батерия
- Диамантен диск DUH 230 мм
Допълнителна информация
| Тегло | 6.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18.0 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Размери на диска | 230 мм |
| Дълбочина на рязане | 85 мм |
| Скорост на празен ход | 6600 об/мин |
| Входно налягане | 6 бара |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Банциг MAKITA PB002GZ, 40V XGT, без батерия+Подарък батерия BL4040F от Makita България
В наличност
SKU:
PB002GZ
Акумулаторна ножица за ламарина BOSCH, GSC 18V-16 E
В наличност
SKU:
0601926301
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
| Капацитет на рязане стомана (400 N/mm²), макс. | 1,6 mm |
| Честота на ходовете на празен ход* | 3 200 min-1 |
Акумулаторна ножица за ламарина BOSCH, GSC 18V-16 E, без батерия
В наличност
SKU:
0601926300
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на рязане стомана (400 N/mm²), макс. | 1,6 mm |
| Честота на ходовете на празен ход* | 3 200 min-1 |
Машина за рязане на плочки BOSCH, PTC 640, 0603B04400
В наличност
SKU:
0603B04400
Машина за рязане на плочки RYOBI, WS721S, 5133002020
В наличност
SKU:
5133002020
Настолна отрезна машина BOSCH, GTS 635-216, 1600 W, 0601B42000
В наличност
SKU:
0601B42000
| Тегло | 22 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1600 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Обороти на празен ход | 5.500 1/min |
| Размери на масата | 500 x 658 mm |
Ножиза за ламарина BOSCH, GSC 75-16, 750 W + подарък чорапи, 0601500500
В наличност
SKU:
06013A6052
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Честота на ходовете на празен ход* | 5 200 min-1 |
| Номинална мощност | 750 W |
| Капацитет на рязане стомана (400 N/mm²), макс. | 1,6 mm |
Настолна отрезна машина за метал Rems DueCento, ф 40-225 мм, 845X03R220
В наличност
SKU:
845X03R220












