Свръхкомпактна бормашина винтоверт MILWAUKEE M12BDD-201C, 4933479439
214.23 € / 419.00 лв. Original price was: 214.23 € / 419.00 лв..171.40 € / 335.23 лв. Текущата цена е: 171.40 € / 335.23 лв..
Акумулаторен ударен винтоверт MILWAUKEE M18FQID-502X, 18v, 2x5 ah, 50 nm, 4933451790
766.80 € / 1499.73 лв. Original price was: 766.80 € / 1499.73 лв..613.40 € / 1199.71 лв. Текущата цена е: 613.40 € / 1199.71 лв..
Винтоверт за гипсокартон MILWAUKEE M18FSGC-202X, 4933459199
646.80 € / 1265.03 лв. Original price was: 646.80 € / 1265.03 лв..450.00 € / 880.12 лв. Текущата цена е: 450.00 € / 880.12 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933459199
Категория: Винтоверти
Етикети: MILWAUKEE, Винтоверти, Пробивни машини
Описание
Винтоверт за гипсокартон MILWAUKEE M18FSGC-202X, 4933459199
- Конусен връх с фино регулиране за настройване на желаните нива на фрезенка при приложения с един винт
- Свалящата се приставка за винтове позволява на потребителя да използва винтоверта като самостоятелен винтоверт или винтоверт за гипсокартон с последователно завинтване
- Подсилена приставка за винтове, която предпазва от изпускане на инструмента
- AUTO-START™ : При активиране захранването се задейства само когато винтовертът за гипсокартон е натиснат към материала по време на приложение, което осигурява изключително време на работа
- ¼″ шестостенен патронник с бързо освобождаване позволява лесна смяна на накрайници
- Интуитивен дизайн на приставката за винтове, позволяващ лесно почистване на прах от гипсокартон
- Интегриран индикатор за заряда и LED лампа
- Метална скоба за колан с възможност за обръщане, за да можете да окачвате бързо и лесно инструмента си
- Следенето на отделните клетки на батерията оптимизира времето за работа с инструмента и осигурява дълготрайност на акумулаторната батерия
- В ДНК-то на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
- Ярко LED осветление за работното пространство
- Метална скоба за колан с възможност за обръщане, за да можете да окачвате бързо и лесно инструмента си
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE® M18™ батерии
Окомплектовка:
2 x M18 B2 Акумулаторни батерии, M12-18 FC Зарядно устройство, HD куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 13 Nm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-30, 2 x 2.0Ah куфар, 06019G9000
В наличност
SKU:
06019G9000
| Тегло | 0.72 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 HX, 2 x 3.0 Ah L-Boxx, 06019J9100
В наличност
SKU:
06019J9100
| Тегло | 0.57 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35, 2 x 3.0 Ah L-Boxx, 06019H8002
В наличност
SKU:
06019H8002
| Тегло | 0.75 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт RYOBI, RDD18X-0, Без батерия, 5133004985
В наличност
SKU:
5133004985
| Тегло | 1.56 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 95 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-500 / 0-2.100 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен ударен винтоверт AEG, BSB18CBLLI-502C
В наличност
SKU:
4935459396
| Тегло | 2.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 550 / 0 – 2100 min-1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 75 Nm |
| Максимален диаметър на пробиване(дърво / метал / тухла) | 40 mm / 13 mm / 14 mm |
Акумулаторен ударен винтоверт BOSCH, GSB 120 LI, 2 x 2.0Ah куфар, 06019G8100
В наличност
SKU:
06019G8100
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 400 / 0 – 1.500 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+2 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен ударен винтоверт RYOBI, RPD18-2C52S, 5133005526
В наличност
SKU:
5133005526
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah + 5 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 52 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-450 / 0-1.750 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен ударен винтоверт RYOBI, RPD18X-2C52S, 5133005527
В наличност
SKU:
5133005527
| Тегло | 1.37 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah + 2 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 95 Nm |
| Обороти на празен ход | 0 – 500 / 0 – 2.100 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |












