Ударен винтоверт с шестограм MILWAUKEE M18ONEID3-502X IMPACT DRIVER GEN 4 IN2, 4933492804
718.80 € / 1405.85 лв. Original price was: 718.80 € / 1405.85 лв..575.00 € / 1124.60 лв. Текущата цена е: 575.00 € / 1124.60 лв..
Акумулаторен винтоверт MILWAUKEE M18FDD3-502X, 2 батерии x 5ah, 18v, 4933479863
730.80 € / 1429.32 лв. Original price was: 730.80 € / 1429.32 лв..455.00 € / 889.90 лв. Текущата цена е: 455.00 € / 889.90 лв..
Ударен винтоверт с шестограм MILWAUKEE M18ONEID3-0X IMPACT DRIVER GEN 4 XXX, без батерия, 4933492800
405.59 € / 793.27 лв. Original price was: 405.59 € / 793.27 лв..319.00 € / 623.91 лв. Текущата цена е: 319.00 € / 623.91 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933492800
Категория: Винтоверти
Етикети: MILWAUKEE, Винтоверти, Пробивни машини
Описание
Ударен винтоверт с шестограм MILWAUKEE M18ONEID3-0X IMPACT DRIVER GEN 4 XXX, 4933492800
- Запазване на до 3 персонализирани настройки в паметта на инструмента за бърз избор на работния обект
- Връзка чрез Bluetooth® с приложението ONE-KEY™
- По-висока скорост на движение спрямо предишния модел, до 3900 rpm и 4400 ipm
- Изключително компактна конструкция с дължина 113 mm за достъп в тесни пространства
- Регулируем спусък за всички приложения с ONE-KEY™
- Конфигуриране за всякакво приложение с избор на оптималните настройки на инструмента за прецизност при повтарящи се операции
- Контрол на скоростта, въртящия момент, ударно действие, начална и крайна скорости, функции срещу откат и LED
- Метална скоба за колан с възможност за обръщане, за да можете да окачвате бързо и лесно инструмента си
- Запазване на профили за специфична за приложението прецизност при повтарящи се операции
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
- Скоба за колан и държач за накрайници
- HD куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 1.750 / 3.000 / 4.000 / 0 – 4.000 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 226 Nm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, 2 x 3.0Ah, GFA 12-H, L-Boxx, 06019H3008
В наличност
SKU:
06019H3008
| Тегло | 0.59 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, без батерия, 06019H3004
В наличност
SKU:
06019H3004
| Тегло | 0.59 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, без батерия, L-Boxx, 06019H3003
В наличност
SKU:
06019H3003
| Тегло | 0.59 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 HX, 2 x 3.0 Ah, 06019J9101
В наличност
SKU:
06019J9101
| Тегло | 0.57 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35, без батерия, 06019H8000
В наличност
SKU:
06019H8000
| Тегло | 0.75 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт RYOBI, RDD18X-0, Без батерия, 5133004985
В наличност
SKU:
5133004985
| Тегло | 1.56 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 95 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-500 / 0-2.100 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен винтоверт RYOBI, RPD18-2C20S, 5133005523
В наличност
SKU:
5133005523
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 52 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-7.200 / 0-28.000 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен ударен винтоверт BOSCH, GSB 12V-30, 2 x 2.0Ah куфар, 06019G9100
В наличност
SKU:
06019G9100
| Тегло | 0.82 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+2 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |












