Пирони за рамки MILWAUKEE, 34°, D-образна глава, 50 mm / RS / B / SC1 - 2.200 бр.
69.07 € / 135.09 лв. Original price was: 69.07 € / 135.09 лв..55.26 € / 108.08 лв. Текущата цена е: 55.26 € / 108.08 лв..
Правоъгълен ъглов адаптор MILWAUKEE, 4932471274
35.68 € / 69.78 лв. Original price was: 35.68 € / 69.78 лв..19.90 € / 38.92 лв. Текущата цена е: 19.90 € / 38.92 лв..
Компактен безчетков ударен винтоверт MILWAUKEE M18BLPDRC-422C EU, 4933492825
321.59 € / 628.98 лв. Original price was: 321.59 € / 628.98 лв..262.00 € / 512.43 лв. Текущата цена е: 262.00 € / 512.43 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933492825
Категории: Винтоверти, Промоции
Етикети: ~Промоции, MILWAUKEE, Винтоверти, Пробивни машини
Описание
Компактен безчетков ударен винтоверт MILWAUKEE M18 BLPDRC-422C EU
- Компактната безчеткова ударна бормашина е с дължина 145 mm за достъп в тесни пространства
- Усъвършенстван метален патронник, 13 mm за интензивна употреба за бързи смени на накрайници и отлично захващане на накрайника
- Въртящ момент от 62 Nm – най-добро съотношение мощност/размер
- Метална скоба за колан с възможност за обръщане, за да можете да окачвате бързо и лесно инструмента си
- Интегриран индикатор за заряда и LED лампа
- Безчетковият мотор, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и електрониката REDLINK™ осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
1 x M18 B4, 1 x M18 B2 Акумулаторни батерии, M12-18 C Зарядно устройство, Кутия за инструменти
Допълнителна информация
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah + 4 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 550 / 1.700 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 60.5 Nm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, 2 x 3.0Ah, GFA 12-H, L-Boxx, 06019H3008
В наличност
SKU:
06019H3008
| Тегло | 0.59 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, без батерия, 06019H3004
В наличност
SKU:
06019H3004
| Тегло | 0.59 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, без батерия, L-Boxx, 06019H3003
В наличност
SKU:
06019H3003
| Тегло | 0.59 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35, без батерия, 06019H8000
В наличност
SKU:
06019H8000
| Тегло | 0.75 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт RYOBI, RDD18X-0, Без батерия, 5133004985
В наличност
SKU:
5133004985
| Тегло | 1.56 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 95 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-500 / 0-2.100 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен ударен винтоверт AEG, BSB18CBLLI-502C
В наличност
SKU:
4935459396
| Тегло | 2.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 550 / 0 – 2100 min-1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 75 Nm |
| Максимален диаметър на пробиване(дърво / метал / тухла) | 40 mm / 13 mm / 14 mm |
Акумулаторен ударен винтоверт BOSCH, GSB 12V-30, без батерия, 06019G9102
В наличност
SKU:
06019G9102
| Тегло | 0.82 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+2 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен ударен винтоверт RYOBI, RPD18X-2C52S, 5133005527
В наличност
SKU:
5133005527
| Тегло | 1.37 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah + 2 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 95 Nm |
| Обороти на празен ход | 0 – 500 / 0 – 2.100 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |












