Компактен безчетков пробивен винтоверт MILWAUKEE M18BLDDRC-0 EMEA, без батерия, 4933492831
214.79 € / 420.09 лв. Original price was: 214.79 € / 420.09 лв..139.00 € / 271.86 лв. Текущата цена е: 139.00 € / 271.86 лв..
Компактен безчетков пробивен винтоверт MILWAUKEE M18BLDDRC-402C EU, 4933492834
359.99 € / 704.08 лв. Original price was: 359.99 € / 704.08 лв..288.00 € / 563.28 лв. Текущата цена е: 288.00 € / 563.28 лв..
Компактен безчетков пробивен винтоверт MILWAUKEE M18BLDDRC-0X EMEA, без батерия, 4933492832
227.99 € / 445.91 лв. Original price was: 227.99 € / 445.91 лв..171.00 € / 334.45 лв. Текущата цена е: 171.00 € / 334.45 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933492832
Категория: Винтоверти
Етикети: MILWAUKEE, Винтоверти, Пробивни машини
Описание
Компактен безчетков пробивен винтоверт MILWAUKEE M18 BLDDRC-0X EMEA, 4933492832
- Компактният безчетков пробивен винтоверт е с дължина 145 mm за достъп в тесни пространства
- Усъвършенстван метален патронник, 13 mm за интензивна употреба за бързи смени на накрайници и отлично захващане на накрайника
- Въртящ момент от 62 Nm – най-добро съотношение мощност/размер
- Метална скоба за колан с възможност за обръщане, за да можете да окачвате бързо и лесно инструмента си
- Интегриран индикатор за заряда и LED лампа
- Безчетковият мотор, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и електрониката REDLINK™ осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
HD куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 550 / 1.700 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 62 Nm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 120 LI, 2 x 2,0Ah куфар, 06019G8000
В наличност
SKU:
06019G8000
| Тегло | 0.8 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
| Обороти на празен ход | 0 – 400 / 0 – 1.500 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-30, 2 x 2.0Ah куфар, 06019G9000
В наличност
SKU:
06019G9000
| Тегло | 0.72 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-30, без батерия, 06019G9002
В наличност
SKU:
06019G9002
| Тегло | 0.72 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, 2 x 3.0Ah, GFA 12-H, L-Boxx, 06019H3008
В наличност
SKU:
06019H3008
| Тегло | 0.59 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, без батерия, L-Boxx, 06019H3002
В наличност
SKU:
06019H3002
| Тегло | 0.59 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 HX, 2 x 3.0 Ah, 06019J9101
В наличност
SKU:
06019J9101
| Тегло | 0.57 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен ударен винтоверт BOSCH, GSB 120 LI, 2 x 2.0Ah куфар, 06019G8100
В наличност
SKU:
06019G8100
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 400 / 0 – 1.500 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+2 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен ударен винтоверт RYOBI, RPD18X-2C52S, 5133005527
В наличност
SKU:
5133005527
| Тегло | 1.37 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah + 2 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 95 Nm |
| Обороти на празен ход | 0 – 500 / 0 – 2.100 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |












