Акумулаторна магнитна бормашина MILWAUKEE, M18FMDP-0C, без батерия, 4933451636
2734.80 € / 5348.80 лв. Original price was: 2734.80 € / 5348.80 лв..2187.84 € / 4279.04 лв. Текущата цена е: 2187.84 € / 4279.04 лв..
Ударен винтоверт MILWAUKEE M18FPD3-502X, 4933479860
742.80 € / 1452.79 лв. Original price was: 742.80 € / 1452.79 лв..475.00 € / 929.02 лв. Текущата цена е: 475.00 € / 929.02 лв..
Акумулаторен ударен винтоверт MILWAUKEE M18FPD3-0X, без батерия, в куфар, 4933479859
411.59 € / 805.00 лв. Original price was: 411.59 € / 805.00 лв..233.00 € / 455.71 лв. Текущата цена е: 233.00 € / 455.71 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933479859
Категории: Винтоверти, Промоции
Етикети: ~Промоции, MILWAUKEE, Винтоверти, Пробивни машини
Описание
Акумулаторна ударна бормашина MILWAUKEE M18FPD3-0X, без батерия, в куфар, 4933479859
- По-висока ефективност на мощността при натоварване с изключителен въртящ момент от 158 Nm
- Изключително компактна конструкция с дължина 175 mm за достъп в тесни пространства
- AUTOSTOP™ Режимът за управление предлага по-голяма безопасност за оператора, като предотвратява прекомерно завъртане при засядане
- 13 mm метален патронник за бързи смени на накрайници и захващане на накрайника
- Най-бързо пробиване и завинтване под натоварване
- По-ярко LED осветление за работното пространство
- Индикаторът на батерията показва оставащия заряд
- Метална скоба за колан с възможност за обръщане, за да можете да окачвате бързо и лесно инструмента си
- Следенето на отделните клетки на батерията оптимизира времето за работа с инструмента и осигурява дълготрайност на акумулаторната батерия
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
- Скоба за колан, странична ръкохватка
- HD куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0- 500 / 2.100 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 158 Nm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-30, 2 x 2.0Ah куфар, 06019G9000
В наличност
SKU:
06019G9000
| Тегло | 0.72 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-30, без батерия, 06019G9002
В наличност
SKU:
06019G9002
| Тегло | 0.72 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, без батерия, L-Boxx, 06019H3002
В наличност
SKU:
06019H3002
| Тегло | 0.59 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, без батерия, L-Boxx, 06019H3003
В наличност
SKU:
06019H3003
| Тегло | 0.59 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 HX, 2 x 3.0 Ah, 06019J9101
В наличност
SKU:
06019J9101
| Тегло | 0.57 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 HX, без батерия, L-Boxx, 06019J9102
В наличност
SKU:
06019J9102
| Тегло | 0.57 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен ударен винтоверт BOSCH, GSB 120 LI, 2 x 2.0Ah куфар, 06019G8100
В наличност
SKU:
06019G8100
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 400 / 0 – 1.500 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+2 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен ударен винтоверт RYOBI, RPD18X-2C52S, 5133005527
В наличност
SKU:
5133005527
| Тегло | 1.37 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah + 2 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 95 Nm |
| Обороти на празен ход | 0 – 500 / 0 – 2.100 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |












