Маса работна REMS Jumbo E, сгъваема, 120240R
369.60 € / 722.87 лв. Original price was: 369.60 € / 722.87 лв..292.80 € / 572.67 лв. Текущата цена е: 292.80 € / 572.67 лв..
Акумулаторен саблен трион REMS Tiger 22V VE Set, 21.6 V, 9 Ah, 1900 хода/мин, 560053R220
1716.00 € / 3356.20 лв. Original price was: 1716.00 € / 3356.20 лв..1344.00 € / 2628.64 лв. Текущата цена е: 1344.00 € / 2628.64 лв..
Акумулаторен винтоверт REMS Helix 22V VE Set, 22 V, 500 W, 50 Nm, 190110R220
638.40 € / 1248.60 лв. Original price was: 638.40 € / 1248.60 лв..510.00 € / 997.47 лв. Текущата цена е: 510.00 € / 997.47 лв..
Описание
Акумулаторен винтоверт REMS Helix 22V VE Set, 22 V, 500 W, 50 Nm, 190110R220
- Акумулаторен винтоверт REMS Helix 22V VE Set е със захранващо напрежение 22 V, мощност 500 W и максимален въртящ момент 50 Nm.
- Оборудван е с мощен безчетков двигател и 2-степенен здрав редуктор.
- Оборотите са 0-560 об./мин и 0-1900 об./мин.
- Бормашината има вградено работно осветление, клипс за колан и бързозатягащ патронник с обхват 1.5 – 13 мм.
Oкомплектовка
- Батерия – 2.5 Ah
- Зарядно
- Чанта
Допълнителна информация
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 22 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2.5 Ah |
| Макс. обороти | 0-1900 об./мин |
| Максимален въртящ момент | 50 Nm |
| Диапазон на затягане | 1-13 мм |
| Пробиване в стомана, камък | 13 мм |
| Пробиване в дърво | 32 мм |
| Пробиване със свредла за плочки | 14мм |
| Завинтване навътре/навън | 8 мм |
За бранда
REMS е водещ немски производител на професионални инструменти за обработка на тръби, известен с качество, надеждност и прецизност.
В Trapkovi.bg ще откриете резачки за тръби, тръбни навивачи, пресови инструменти и аксесоари REMS, подходящи за водопроводчици, отоплителни и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на REMS за България.
Изберете инструменти REMS от Trapkovi.bg – ефективност, дълготрайност и професионално качество за всяка работа.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-30, 2 x 2.0Ah куфар, 06019G9000
В наличност
SKU:
06019G9000
| Тегло | 0.72 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-30, без батерия, 06019G9002
В наличност
SKU:
06019G9002
| Тегло | 0.72 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, 2 x 3.0Ah, GFA 12-H, L-Boxx, 06019H3000
В наличност
SKU:
06019H3000
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, без батерия, 06019H3004
В наличност
SKU:
06019H3004
| Тегло | 0.59 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35, 2 x 3.0 Ah L-Boxx, 06019H8002
В наличност
SKU:
06019H8002
| Тегло | 0.75 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35, без батерия, L-Boxx, 06019H8001
В наличност
SKU:
06019H8001
| Тегло | 0.75 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт RYOBI, RDD18X-0, Без батерия, 5133004985
В наличност
SKU:
5133004985
| Тегло | 1.56 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 95 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-500 / 0-2.100 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен ударен винтоверт BOSCH, GSB 12V-30, 2 x 2.0Ah куфар, 06019G9100
В наличност
SKU:
06019G9100
| Тегло | 0.82 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+2 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |












