Акумулаторен винтоверт MILWAUKEE M12FDDXKIT-202X, 4933464979
453.59 € / 887.14 лв. Original price was: 453.59 € / 887.14 лв..345.00 € / 674.76 лв. Текущата цена е: 345.00 € / 674.76 лв..
Акумулаторен ъглов винтоверт MILWAUKEE C12RAD-202B, 4933441215
293.99 € / 574.99 лв. Original price was: 293.99 € / 574.99 лв..235.19 € / 459.99 лв. Текущата цена е: 235.19 € / 459.99 лв..
Акумулаторен винтоверт MILWAUKEE M12FDDXKIT-0X, без батерия, куфар, 4933471332
333.59 € / 652.45 лв. Original price was: 333.59 € / 652.45 лв..225.00 € / 440.06 лв. Текущата цена е: 225.00 € / 440.06 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933471332
Категория: Винтоверти
Етикети: MILWAUKEE, Винтоверти, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен винтоверт MILWAUKEE M12FDDXKIT-0X, без батерия, куфар, 4933471332
- Високопроизводителна компактна монтажна бормашина 4 в 1 за изключително разнообразно приложение
- Система със свалящ се патронник с 4 различни глави за множество приложения
- ¼″ шестостенно задвижване зад патронника, намалява дължината на бормашината до 130 mm, когато е необходимо
- Ергономична ръкохватка, осигуряваща ненадминат достъп и контрол
- Безчетковият мотор POWERSTATE™ осигурява въртящ момент до 34 Nm
- Магнитен държач за лесен достъп до накрайник
- В ДНК-то на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M12™
Окомплектовка:
- Метален патронник 10 mm, приставка под прав ъгъл, приставка с изместена ос и шестостенна приставка 6 mm
- HD куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 400 / 1.600 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 34 Nm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-30, 2 x 2.0Ah куфар, 06019G9000
В наличност
SKU:
06019G9000
| Тегло | 0.72 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-30, без батерия, 06019G9002
В наличност
SKU:
06019G9002
| Тегло | 0.72 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, 2 x 3.0Ah, GFA 12-H, L-Boxx, 06019H3008
В наличност
SKU:
06019H3008
| Тегло | 0.59 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 HX, 2 x 3.0 Ah L-Boxx, 06019J9100
В наличност
SKU:
06019J9100
| Тегло | 0.57 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 HX, без батерия, 06019J9103
В наличност
SKU:
06019J9103
| Тегло | 0.57 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 180-Li, 2 x 2.0Ah куфар, 06019F8109
В наличност
SKU:
06019F8109
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 500 / 0 – 1.900 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 54 Nm |
Акумулаторен винтоверт за гипсокартон BOSCH, GTB 12V-11, без батерия, 06019E4002
В наличност
SKU:
06019E4002
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 3 Nm |
Акумулаторен ударен винтоверт BOSCH, GSB 120 LI, 2 x 2.0Ah куфар, 06019G8100
В наличност
SKU:
06019G8100
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 400 / 0 – 1.500 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+2 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |












