Акумулаторна бормашина/винтоверт MILWAUKEE M12FPD2-602X, 12v, 2x6 ah, 45 nm, 4933479870
449.99 € / 880.10 лв. Original price was: 449.99 € / 880.10 лв..313.00 € / 612.17 лв. Текущата цена е: 313.00 € / 612.17 лв..
Акумулаторна бормашина/винтоверт MILWAUKEE M12FDD2-202X, 12v, 2x2 ah, 45 nm, 4933479873
339.59 € / 664.18 лв. Original price was: 339.59 € / 664.18 лв..271.70 € / 531.40 лв. Текущата цена е: 271.70 € / 531.40 лв..
Акумулаторен винтоверт MILWAUKEE M12FDD2-0, без батерия, 12v, 45 nm, 4933479872
214.79 € / 420.09 лв. Original price was: 214.79 € / 420.09 лв..150.00 € / 293.37 лв. Текущата цена е: 150.00 € / 293.37 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933479872
Категория: Винтоверти
Етикети: MILWAUKEE, Винтоверти, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен винтоверт MILWAUKEE M12FDD2-0, без батерия, 12v, 45 nm, 4933479872
- Изключително компактна конструкция с дължина 151 mm за достъп в тесни пространства
- Въртящ момент от 45 Nm – превъзходно съотношение мощност/размер
- Метален патронник 13 mm, за интензивна употреба за бързи смени на накрайници и захват на накрайника
- Механичен съединител с 13 настройки на въртящия момент,
- Интегриран индикатор за заряда, метална скоба за колан и LED лампа
- В ДНК-то на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M12™
Окомплектовка:
2 x M12 B6 Акумулаторни батерии, C12 C Зарядно устройство, HD куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 1.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 450 / 1.550 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 45 Nm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, 2 x 3.0Ah, L-Boxx, 06019H3001
В наличност
SKU:
06019H3001
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 HX, 2 x 3.0 Ah L-Boxx, 06019J9100
В наличност
SKU:
06019J9100
| Тегло | 0.57 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 HX, 2 x 3.0 Ah, 06019J9101
В наличност
SKU:
06019J9101
| Тегло | 0.57 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35, 2 x 3.0 Ah L-Boxx, 06019H8002
В наличност
SKU:
06019H8002
| Тегло | 0.75 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35, без батерия, L-Boxx, 06019H8001
В наличност
SKU:
06019H8001
| Тегло | 0.75 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен ударен винтоверт AEG, BSB18C2XLI-402CA
В наличност
SKU:
4935471403
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.800 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 60 Nm |
| Максимален диаметър на пробиване(дърво / метал / тухла) | 40 mm / 13 mm / 13 mm |
Акумулаторен ударен винтоверт BOSCH, GSB 12V-30, без батерия, 06019G9102
В наличност
SKU:
06019G9102
| Тегло | 0.82 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+2 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен ударен винтоверт RYOBI, RPD18X-2C52S, 5133005527
В наличност
SKU:
5133005527
| Тегло | 1.37 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah + 2 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 95 Nm |
| Обороти на празен ход | 0 – 500 / 0 – 2.100 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |












