Диамантен диск MILWAUKEE, DHTS 125 mm, 4932399146
41.15 € / 80.48 лв. Original price was: 41.15 € / 80.48 лв..34.98 € / 68.41 лв. Текущата цена е: 34.98 € / 68.41 лв..
Удължител между адаптер FIXTEC и диамантена боркорона Milwaukee, M18 x 2.5 - 1 ¼", 4932352172
396.52 € / 775.53 лв. Original price was: 396.52 € / 775.53 лв..337.04 € / 659.19 лв. Текущата цена е: 337.04 € / 659.19 лв..
Акумулаторна високоскоростна тресчотка MILWAUKEE, M12FHIR14LR-0, без батерия, 4933480790
341.99 € / 668.87 лв. Original price was: 341.99 € / 668.87 лв..235.00 € / 459.62 лв. Текущата цена е: 235.00 € / 459.62 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933480790
Категория: Тресчотки и ключове
Етикети: MILWAUKEE, Пробивни машини, Тресчотки и ключове
Описание
Акумулаторна високоскоростна тресчотка MILWAUKEE, M12 FHIR14LR-0, без батерия, 4933480790
- С максимален въртящ момент от 47 Nm и скорост 450 rpm този инструмент осигурява по-висока скорост на приложение и повишена производителност за професионалния потребител
- Нискогабаритният дизайн на главата от 19 mm и удължената шийка осигуряват на потребителите по-добър достъп в тесни пространства
- Водещата в отрасъла технология FUEL™ в съчетание с подсилен механизъм и стоманеният корпус на ръчката с прецизна отливка осигуряват по-голяма издръжливост за професионалния потребител
- Металният спусък за променлива скорост осигурява максимален контрол върху инструмента
- Първокласното гумирано покритие е устойчиво на корозивни материали и осигурява по-голям комфорт при употреба
- LED лампа осветява работната зона, а вграденият индикатор на заряда показва оставащото време за работа
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M12™
Окомплектовка:
- без батерия
- картонена кутия
Допълнителна информация
| Тегло | 1.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Захват на инструмент | ¼″ квадрат |
| Дължина (mm) | 348 |
| Макс. въртящ момент (Nm) | 47 |
| Скорост на празен ход (rpm) | 0 – 450 |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен динамометричен ключ MILWAUKEE M12ONEFTR12-0C, без батерия, 12V, 4933464969
В наличност
SKU:
4933464969
| Тегло | 2.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 203.4 Nm |
| Захват на инструмент | ½″ квадрат |
| Дължина (мм.) | 586,7 |
| Точност | CW ±2%, CCW ±3% |
Акумулаторен динамометричен ключ MILWAUKEE M12ONEFTR12-201C, 2.0Ah, 4933464970
В наличност
SKU:
4933464970
| Тегло | 2.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 203.4 Nm |
| Захват на инструмент | ½″ квадрат |
| Дължина (мм.) | 596,9 |
| Точност | CW ±2%, CCW ±3% |
Акумулаторна тресчотка AEG, BSS18R38BL-0, без батерия
В наличност
SKU:
4935480053
Акумулаторна Тресчотка MAKITA, WR100DZ, без батерия
В наличност
SKU:
WR100DZ
Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12FIR12-0, без батерия, 4933459800
В наличност
SKU:
4933459800
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 81 Nm |
| Дължина (мм.) | 290 |
| Захват на инструмент | ½″ квадрат |
Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12FIR38-0, без батерия, 4933459797
В наличност
SKU:
4933459797
| Тегло | 1.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 75 Nm |
| Дължина (мм.) | 281 |
| Захват на инструмент | ⅜″ квадрат |
Акумулаторна тресчотка MILWAUKEE M12FIR38-201B, 12V, 2 Ah, 75 Nm, 4933459798
В наличност
SKU:
4933459798
| Тегло | 1.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 75 Nm |
| Дължина (мм.) | 281 |
| Захват на инструмент | ⅜″ квадрат |
Акумулаторна тресчотка RYOBI, RRW1814X-0 , Без батерия, 5133005389
В наличност
SKU:
5133005389
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 60 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-330 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |












