Линеен/ротационен лазерен детектор Milwaukee, LRD 100, 4932479555
302.38 € / 591.40 лв. Original price was: 302.38 € / 591.40 лв..241.90 € / 473.12 лв. Текущата цена е: 241.90 € / 473.12 лв..
Акумулаторен такер Milwaukee, M18FFUS-0C, 4933479834, без батерия
958.80 € / 1875.25 лв. Original price was: 958.80 € / 1875.25 лв..666.00 € / 1302.58 лв. Текущата цена е: 666.00 € / 1302.58 лв..
Акумулаторен такер Milwaukee, M18FRCN45-0X, 18V, 19-45 мм, 4933498168, без батерия
718.80 € / 1405.85 лв. Original price was: 718.80 € / 1405.85 лв..555.00 € / 1085.49 лв. Текущата цена е: 555.00 € / 1085.49 лв..
Описание
Акумулаторен такер Milwaukee, M18FRCN45-0X, 18V, 19-45 мм, 4933498168, без батерия
- Акумулаторен такер Milwaukee M18FRCN45-0X е високопроизводителен инструмент, проектиран за покривни и екстериорни приложения.
- С работно напрежение от 18 V и батерия с капацитет 3 Ah, този такер предлага оптимална мощност и ефективност.
- Пълнителят с ъгъл от 15° побира до 120 пирона с дължина от 19 до 45 мм и диаметър 3 мм, с размер на главата между 10.1 и 10.5 мм.
- Технологията Ready to Fire Nail минимизира времето между изстрелите, докато системата за блокиране Dry-Fire предотвратява празни изстрели, когато пълнителят е празен.
- Регулирането на дълбочината на забиване се извършва бързо и лесно без необходимост от инструменти.
- С едно зареждане на батерията REDLITHIUM 3.0 Ah, такерът може да изстреля до 1100 пирона.
- Безчетковият мотор POWERSTATE, батерията REDLITHIUM и интелигентната електроника REDLINK PLUS гарантират надеждна работа, дълъг живот и висока производителност.
- Като част от батерийната система MILWAUKEE M18, този такер предлага съвместимост с всички батерии от серията.
Окомплектовка
- Без батерия
- HD Box куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 3.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Ъгъл на пълнителя | 15° |
| Диаметър на пирона | 3 мм |
| Дължина на пироните | 19 – 45 мм |
| Размери на главата | 10.1 – 10.5 мм |
| Капацитет на пълнителя | 120 бр |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен такер за дърво BOSCH, EXPERT EXTH18V-50M, 0601482601, без батерия
В наличност
1116.00 € / 2182.71 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
0601482601
Акумулаторен такер BOSCH, GTH 18V-14, без батерия, 0601482800
В наличност
SKU:
0601482800
Акумулаторен такер BOSCH, UniversalTacker 18V-14, без батерия, 06032A7000
В наличност
SKU:
06032A7000
| Тегло | 1.3 кг |
|---|---|
| Пирони | 14 – 14 mm |
| Скоби | 6 – 14 mm |
| Удари | 30 1/min |
| Тип захранване | Електрическо |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Такер MAKITA PT001GZ, 40V XGT, без батерия
В наличност
SKU:
PT001GZ
Акумулаторен такер MILWAUKEE, M12BCST-0, 4933480488, без батерия
В наличност
SKU:
4933480488
Акумулаторен такер MILWAUKEE, M12BST-202X, с батерии, зарядно и куфар
В наличност
SKU:
4933459635
Акумулаторен такер MILWAUKEE, M18FJS-502X
В наличност
SKU:
4933464727
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Капацитет на батерията | 5 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Дължина на хода (mm) | 25 |
| Капацитет на наклона (°) | 45 |
| Макс. капацитет на рязане на дърво (mm) | 100 |
| Макс. капацитет на рязане на дърво|стомана|алуминий [mm] | 100/ 10/ |
| Макс. капацитет на рязане на стомана (mm) | 10 |
| Честота на ходовете (spm) | 0 – 3500 |
| Брой включени батерии | 2 |
Ръчен такер BOSCH, HT 14, 0603038001
В наличност
SKU:
0603038001












