Акумулаторен перфоратор с интегриран прахоуловител, SDS-PLUS MILWAUKEE, M18FHAFOH16-0X, без батерия, 4933493532
407.99 € / 797.96 лв. Original price was: 407.99 € / 797.96 лв..345.00 € / 674.76 лв. Текущата цена е: 345.00 € / 674.76 лв..
Акумулаторен перфоратор, SDS-PLUS MILWAUKEE, M18FHAC16-0, без батерия, 4933498582
335.99 € / 657.14 лв. Original price was: 335.99 € / 657.14 лв..250.00 € / 488.96 лв. Текущата цена е: 250.00 € / 488.96 лв..
Акумулаторен перфоратор MILWAUKEE, M18FHAC16-302X, SDS-PLUS, 4933498584
598.80 € / 1171.15 лв. Original price was: 598.80 € / 1171.15 лв..485.00 € / 948.58 лв. Текущата цена е: 485.00 € / 948.58 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933498584
Категория: Перфоратори
Етикети: MILWAUKEE, Перфоратори, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен перфоратор MILWAUKEE, M18FHAC16-302X, SDS-PLUS, 4933498584
- Най-компактният и най-бърз перфоратор в своя клас, водещ до повишена производителност и комфорт.
- Мощният ударен механизъм осигурява 1,7 J енергия на удара.
- Пробива до 58 отвора 10 x 50 мм с батерия M18 HIGH OUTPUT 3.0 Ah
- AUTOSTOP изключва инструмента, за да предпази потребителя от резки движения в ситуации на заклещване.
- 4 режима на работа: перфоратор, само перфоратор, само въртене и избираема работна позиция на длетото (variolock) за максимална гъвкавост
- Съвместим с M18 FDDEC
- Антивибрационна система (AVS) за намалена умора на потребителя и по-ниско излагане на вибрации.
- Също така, добавена антивибрационна странична дръжка за допълнително намаляване на излагането на вибрации.
- ДНК-то на нашата платформа FUEL предефинира баланса на безжичните технологии.
- Безчетковият мотор POWERSTATE на MILWAUKEE®, батерията REDLITHIUM и електронната интелигентност REDLINK PLUS осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост.
- Гъвкава система за батерии: работи с всички батерии MILWAUKEE® M18
Окомплектовка:
- 2 бр. акумулаторни батерии M18 HB3 – 3 Ah
- 1 бр. зарядно устройство M12-18 FC
- HD куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 3.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Захват на инструмент | SDS-Plus |
| Енергия на удара | 1.7 J |
| Макс. пробиване на бетон/Оптимизиран капацитет на пробиване в бетон | 16/5 – 12 mm |
| Макс. честота на ударите | 5080 bpm |
| Скорост на празен ход | 0 – 1400 rpm |
| Подходящо за прахоуловители | M18 FDDEC |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 187-Li, без батерия, 0611923020
В наличност
SKU:
0611923020
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.4 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-26 F, 0611910003
В наличност
SKU:
0611910003
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 6 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.6 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-26 F, без батерия, 0611910000
В наличност
SKU:
0611910000
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.6 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-26, без батерия, 0611909000
В наличност
SKU:
0611909000
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.6 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-34 CF, без батерия + подарък топка, 0611914021
В наличност
SKU:
06013A6028
| Тегло | 5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 500 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 5.8 J |
Акумулаторен перфоратор RYOBI, R18SDS-0, Без батерия, 5133002305
В наличност
SKU:
5133002305
| Тегло | 2.1 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обороти на празен ход | 0-1.300 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен перфоратор RYOBI, RSDS18X-1C40S, 5133005383
В наличност
SKU:
5133005383
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Обороти на празен ход | 1.400 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Перфоратор BOSCH, GBH 240 F, 0611273000
В наличност
SKU:
0611273000
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 930 1/min |
| Номинална мощност | 790 W |
| Енергия на удара | 2.7 J |












