Акумулаторен перфоратор, SDS-PLUS MILWAUKEE, M18FHAC16-0, без батерия, 4933498582
335.99 € / 657.14 лв. Original price was: 335.99 € / 657.14 лв..250.00 € / 488.96 лв. Текущата цена е: 250.00 € / 488.96 лв..
Акумулаторен перфоратор, SDS-PLUS MILWAUKEE, M12FHAC16-0X, без батерия, 4933499184
329.99 € / 645.40 лв. Original price was: 329.99 € / 645.40 лв..265.00 € / 518.29 лв. Текущата цена е: 265.00 € / 518.29 лв..
Акумулаторен перфоратор, SDS-PLUS MILWAUKEE, M12FHAC16-0, без батерия, 4933499183
313.19 € / 612.55 лв. Original price was: 313.19 € / 612.55 лв..250.00 € / 488.96 лв. Текущата цена е: 250.00 € / 488.96 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933499183
Категория: Перфоратори
Етикети: MILWAUKEE, Перфоратори, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен перфоратор, SDS-PLUS MILWAUKEE, M12FHAC16-0, без батерия, 4933499183
- Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee M12FHAC16-0 е със захранващо напрежение 12 V и сила на удара 1.15 J.
- Може да пробие над 60 дупки с размери 50 x 6 мм с едно зареждане на батерията.
- Разполага с мощен безчетков POWERSTATE™ мотор, осигуряващ до 3 пъти по-дълъг живот на двигателя и до 2 пъти повече време за работа.
- Работи с интелигентната система REDLINK PLUS™ за по-добра защита от претоварване и по-висока производителност.
- Максималният отвор на пробиване достига 16 мм.
Окомплектовка:
- Без батерия и зарядно устройство
Допълнителна информация
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Захват на инструмент | SDS-Plus |
| Включена батерия | Без батерия |
| Енергия на удара | 1.15 J |
| Макс. пробиване на бетон/Оптимизиран капацитет на пробиване в бетон | 16/5 – 12 mm |
| Макс. честота на ударите | 4,410 bpm |
| Скорост на празен ход | 0 – 1200 rpm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 185-LI, 0611924021
В наличност
SKU:
0611924021
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 1.050 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 1.9 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 187-Li ONE Chuck, 0611923121
В наличност
SKU:
0611923121
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 5.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus, Цилиндричен, Шестостен |
| Енергия на удара | 2.4 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-26, без батерия, 0611909000
В наличност
SKU:
0611909000
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.6 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-36 C, без батерия + подарък чорапи, 0611915021
В наличност
SKU:
06013A6029
| Тегло | 5.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 500 1/min |
| Държач за инструменти | SDS max |
| Енергия на удара | 7.0 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-40 C, без батерия + подарък чорапи, 0611917120
В наличност
SKU:
06013A6030
| Тегло | 7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 360 1/min |
| Държач за инструменти | SDS max |
| Енергия на удара | 9.0 J |
Акумулаторен перфоратор RYOBI, R18SDS-125S, 5133003818
В наличност
SKU:
5133003818
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2.5 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Обороти на празен ход | 1-1.300 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен перфоратор RYOBI, RSDS18X-1C40S, 5133005383
В наличност
SKU:
5133005383
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Обороти на празен ход | 1.400 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Перфоратор BOSCH, GBH 240 F, 0611273000
В наличност
SKU:
0611273000
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 930 1/min |
| Номинална мощност | 790 W |
| Енергия на удара | 2.7 J |












