Акумулаторен Мултифункционален инструмент DREMEL 8240-3/45, F0138240JF
161.57 € / 316.00 лв. Original price was: 161.57 € / 316.00 лв..153.39 € / 300.00 лв. Текущата цена е: 153.39 € / 300.00 лв..
Акумулаторен ударен винтоверт MILWAUKEE, M12BLPDRC-202C, 4933500422
239.99 € / 469.38 лв. Original price was: 239.99 € / 469.38 лв..191.99 € / 375.50 лв. Текущата цена е: 191.99 € / 375.50 лв..
Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18FHAC16-0X, без батерия, 4933498583
347.99 € / 680.61 лв. Original price was: 347.99 € / 680.61 лв..285.00 € / 557.41 лв. Текущата цена е: 285.00 € / 557.41 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933498583
Категория: Перфоратори
Етикети: MILWAUKEE, Перфоратори, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18FHAC16-0X, без батерия, 4933498583
- Акумулаторен безчетков перфоратор Милуоки M18FHAC16-0X 4933498583 е със захранващо напрежение 12 V и сила на удара 1.7 J.
- Може да пробие над 60 дупки с размери ф10 x 50 мм с едно зареждане на батерията.
- Разполага с мощен безчетков POWERSTATE™ мотор, осигуряващ до 3 пъти по-дълъг живот на двигателя и до 2 пъти повече време за работа.
- Работи с интелигентната система REDLINK PLUS™ за по-добра защита от претоварване и по-висока производителност. Максималният отвор на пробиване достига 16 мм.
Окомплектовка:
- Без батерия и зарядно
- HD куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 2.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Захват на инструмент | SDS-Plus |
| Енергия на удара | 1.7 J |
| Макс. пробиване на бетон/Оптимизиран капацитет на пробиване в бетон | 16/⌀ 5- 12 mm |
| Максимално пробиване на стомана/дърво | 10/13 mm |
| Макс. честота на ударите/Скорост без натоварване | 5,080 bpm/1400 rpm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 185-LI, без батерия, 0611924020
В наличност
SKU:
0611924020
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 1.050 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 1.9 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 187-Li, 0611923021
В наличност
SKU:
0611923021
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 5.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.4 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 187-Li ONE Chuck, без батерия, 0611923120
В наличност
SKU:
0611923120
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus, Цилиндричен, Шестостен |
| Енергия на удара | 2.4 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-26 F, 0611910003
В наличност
SKU:
0611910003
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 6 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.6 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-28 C, без батерия, 0611920000
В наличност
SKU:
0611920000
| Тегло | 3.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Eнергия на удара | 3.3 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-45 C, без батерия + подарък топка, 0611913120
В наличност
SKU:
06013A6031
| Тегло | 9.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 300 1/min |
| Държач за инструменти | SDS max |
| Eнергия на удара | 12.5 J |
Акумулаторен перфоратор RYOBI, R18SDS-125S, 5133003818
В наличност
SKU:
5133003818
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2.5 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Обороти на празен ход | 1-1.300 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен перфоратор RYOBI, RSDS18X-0, Без батерия, 5133004620
В наличност
SKU:
5133004620
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обороти на празен ход | 1.400 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |












