Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-22 X, без батерия, 0611924100
318.32 € / 622.58 лв. Original price was: 318.32 € / 622.58 лв..229.57 € / 449.00 лв. Текущата цена е: 229.57 € / 449.00 лв..
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-28 D, без батерия, 0611919003
442.80 € / 866.04 лв. Original price was: 442.80 € / 866.04 лв..369.00 € / 721.70 лв. Текущата цена е: 369.00 € / 721.70 лв..
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-22 X, 0611924101
584.78 € / 1143.73 лв. Original price was: 584.78 € / 1143.73 лв..434.00 € / 848.83 лв. Текущата цена е: 434.00 € / 848.83 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
0611924101
Категория: Перфоратори
Етикети: BOSCH, Перфоратори, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-22 X, 0611924101
- ONECHUCK – само един патронник, в който могат да се поставят както SDS plus, така и цилиндрични шестостенни свредла за широка гама от приложения
- Работни условия без прах със системен консуматив прахоуловител Auto Power GDE 18V-12 / GDE 12
- Повишена защита на потребителя срещу случайни заклинвания благодарение на KickBack Control
- Повече отвори с едно зареждане и непрекъсната изходяща мощност благодарение на мотор с постоянна скорост
- По-добро пробиване чрез Vibration Control, предназначен за поглъщане на пулсирането
Окомплектовка:
-
Дълбочинен ограничителКаталожен номер: 1 613 001 009
-
Допълнителна ръкохваткаКаталожен номер: 1 619 P16 971
Допълнително в този вариант
-
L-BOXX 136Каталожен номер: 1 600 A01 2G0
-
2 x акумулаторна батерия GBA 18V 4.0Ah WКаталожен номер: 1 607 A35 14R
-
Бързозарядно устройство GAL 18V-40 ProfessionalКаталожен номер: 2 607 226 251
-
L-BOXX вложка за GBH 18V-22 XКаталожен номер: 6 082 850 7HU
Допълнителна информация
| Тегло | 2.6 кг |
|---|---|
| Номинални обороти | 0 – 1.050 1/min |
| Честота на ударите при номинални обороти | 0 – 4.675 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus, Цилиндричен, Шестостен |
| Енергия на удара* | 2 J |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2х4.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 187-Li ONE Chuck, 0611923121
В наличност
SKU:
0611923121
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 5.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus, Цилиндричен, Шестостен |
| Енергия на удара | 2.4 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 187-Li, без батерия, 0611923020
В наличност
SKU:
0611923020
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.4 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-26 F, 0611910003
В наличност
SKU:
0611910003
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 6 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.6 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-26, без батерия, 0611909000
В наличност
SKU:
0611909000
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.6 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-28 CF, без батерия + подарък топка, 0611921001
В наличност
SKU:
06013A6027
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 3.3 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-34 CF, без батерия + подарък топка, 0611914021
В наличност
SKU:
06013A6028
| Тегло | 5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 500 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 5.8 J |
Акумулаторен перфоратор RYOBI, RSDS18X-1C40S, 5133005383
В наличност
SKU:
5133005383
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Обороти на празен ход | 1.400 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Перфоратор BOSCH, GBH 2-28, 0611267500
В наличност
SKU:
0611267500
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 900 1/min |
| Номинална мощност | 880 W |
| Енергия на удара | 3.2 J |












