Акумулаторен перфоратор Milwaukee, SDS-PLUS, M18ONEFHPX-0X, 18V, 5 J, 4933478495, без батерия
790.80 € / 1546.67 лв. Original price was: 790.80 € / 1546.67 лв..555.00 € / 1085.49 лв. Текущата цена е: 555.00 € / 1085.49 лв..
Aкумулаторен перфоратор Milwaukee, M18FHM-121C, 18 V, 4933499269
1510.80 € / 2954.87 лв. Original price was: 1510.80 € / 2954.87 лв..1208.64 € / 2363.89 лв. Текущата цена е: 1208.64 € / 2363.89 лв..
Aкумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee, M18FHX-0 SOLO, 18 V, 2.5 J, 4933478887, без батерия
581.98 € / 1138.25 лв. Original price was: 581.98 € / 1138.25 лв..335.00 € / 655.20 лв. Текущата цена е: 335.00 € / 655.20 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933478887
Категория: Перфоратори
Етикети: MILWAUKEE, Перфоратори, Пробивни машини
Описание
Aкумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee, M18FHX-0 SOLO, 18 V, 2.5 J, 4933478887, без батерия
- Акумулаторен безчетков перфоратор MILWAUKEE M18FHX-0 SOLO има захранващо напрежение 18 V и сила на удара 2.5 J.
- Честотата на удара е 4800, а скоростта на празен ход 1330 об/мин.
- Поддържа AUTOSTOP функция за изключване на инструмента за безопасност и FIXTEC система за смяна на консуматива.
- Има изцяло метален корпус на зъбните колела – оптимално разположение за по-дълъг живот на инструмента и 4 режима на работа.
- Оборудван е с безчетков двигател POWERSTATE, REDLITHIUM батерия и REDLINK PLUS система.
- HIGH OUTPUT функцията осигурява удължена производителност и удължено време на работа.
- Доставя се без батерия и зарядно.
Окомплектовка
- Без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Енергия на удара | 2.5 J |
| Честота на удара | 4800 об/мин |
| Скорост на празен ход | 0 – 1330 об/мин |
| Оптимизиран капацитет на пробиване в бетон | 6 – 20 мм |
| Макс. диаметър на пробиване в дърво/бетон/стомана | 28/26/13 мм |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 185-LI, без батерия, 0611924020
В наличност
SKU:
0611924020
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 1.050 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 1.9 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-28 CF, 0611921003
В наличност
SKU:
0611921003
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 8 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Eнергия на удара | 3.3 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-28 DC, без батерия
В наличност
SKU:
0611919000-1
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 950 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 3.4 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-40 C, без батерия + подарък чорапи, 0611917120
В наличност
SKU:
06013A6030
| Тегло | 7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 360 1/min |
| Държач за инструменти | SDS max |
| Енергия на удара | 9.0 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-45 C, без батерия + подарък топка, 0611913120
В наличност
SKU:
06013A6031
| Тегло | 9.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 300 1/min |
| Държач за инструменти | SDS max |
| Eнергия на удара | 12.5 J |
Акумулаторен перфоратор RYOBI, RSDS18X-0, Без батерия, 5133004620
В наличност
SKU:
5133004620
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обороти на празен ход | 1.400 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен перфоратор RYOBI, RSDS18X-1C40S, 5133005383
В наличност
SKU:
5133005383
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Обороти на празен ход | 1.400 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Перфоратор BOSCH, GBH 240 F, 0611273000
В наличност
SKU:
0611273000
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 930 1/min |
| Номинална мощност | 790 W |
| Енергия на удара | 2.7 J |












