Акумулаторен тример MILWAUKEE, M18BLLT-0, без батерия
340.79 € / 666.53 лв. Original price was: 340.79 € / 666.53 лв..249.00 € / 487.00 лв. Текущата цена е: 249.00 € / 487.00 лв..
Акумулаторна прахосмукачка за сухо и мокро почистване MILWAUKEE, PACKOUT M18FPOVCL-0, без батерия
423.59 € / 828.47 лв. Original price was: 423.59 € / 828.47 лв..338.87 € / 662.77 лв. Текущата цена е: 338.87 € / 662.77 лв..
Акумулаторен безчетков перфоратор MILWAUKEE, M18BLHACD26-0X, без батерия
345.59 € / 675.92 лв. Original price was: 345.59 € / 675.92 лв..250.00 € / 488.96 лв. Текущата цена е: 250.00 € / 488.96 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933492482
Категории: Перфоратори, Промоции
Етикети: ~Промоции, MILWAUKEE, Перфоратори, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен безчетков перфоратор MILWAUKEE, M18BLHACD26-0X, без батерия
- D-образна ръкохватка с лек и ергономичен дизайн за увеличен комфорт на крайния потребител
- Мощен ударен механизъм и дизайн с безчетков мотор осигуряват сила на удара 2,6 J
- 4 режима на работа: ротационно ударно действие, само ударно действие, само въртене и променливо фиксиране за максимално разнообразие от приложения
- Антивибрационна система (AVS) за по-малко умора на потребителя и по-ниско излагане на вибрации
- Метална предавателна кутия – оптимално побиране на зъбните колела за по-дълъг срок на експлоатация
- Следенето на отделните клетки на батерията оптимизира времето за работа с инструмента и осигурява дълготрайност на акумулаторната батерия
- Индикаторът на батерията показва оставащия заряд
- Безчетковият мотор, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и електрониката REDLINK™ осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
Странична ръкохватка, ограничител на дълбочината, грес
Допълнителна информация
| Тегло | 3.1 кг |
|---|---|
| Включена батерия | Без батерия |
| Скорост на празен ход (rpm) | 0 – 1270 |
| Подходящо за прахоуловители | M18 CDEX |
| Макс. честота на ударите (bpm) | 4600 |
| Захват на инструмент | SDS-Plus |
| Енергия на удара (j) | 2.6 |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 187-Li ONE Chuck, без батерия, 0611923120
В наличност
SKU:
0611923120
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus, Цилиндричен, Шестостен |
| Енергия на удара | 2.4 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 187-Li, без батерия, 0611923020
В наличност
SKU:
0611923020
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.4 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-26, без батерия, 0611909000
В наличност
SKU:
0611909000
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.6 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-45 C, без батерия + подарък топка, 0611913120
В наличност
SKU:
06013A6031
| Тегло | 9.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 300 1/min |
| Държач за инструменти | SDS max |
| Eнергия на удара | 12.5 J |
Акумулаторен перфоратор MAKITA, DHR243Z, 18V, SDS – Plus, без батерия
В наличност
SKU:
DHR243Z
Акумулаторен перфоратор RYOBI, R18SDS-125S, 5133003818
В наличност
SKU:
5133003818
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2.5 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Обороти на празен ход | 1-1.300 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен перфоратор RYOBI, RSDS18X-0, Без батерия, 5133004620
В наличност
SKU:
5133004620
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обороти на празен ход | 1.400 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Перфоратор BOSCH, GBH 2-26 DFR, 0611254768
В наличност
SKU:
0611254768
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 900 1/min |
| Номинална мощност | 800 W |
| Енергия на удара | 2.8 J |












