Ампер клещи MILWAUKEE, 2235-40
242.39 € / 474.07 лв. Original price was: 242.39 € / 474.07 лв..193.91 € / 379.25 лв. Текущата цена е: 193.91 € / 379.25 лв..
Акумулаторна прахосмукачка MILWAUKEE, M18CV-0, без батерия
205.19 € / 401.32 лв. Original price was: 205.19 € / 401.32 лв..125.00 € / 244.48 лв. Текущата цена е: 125.00 € / 244.48 лв..
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE, M12 FUEL™ ½″ M12FCIWF12G3-0, без батерия
295.19 € / 577.34 лв. Original price was: 295.19 € / 577.34 лв..230.00 € / 449.84 лв. Текущата цена е: 230.00 € / 449.84 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933493454
Категория: Гайковерти
Етикети: MILWAUKEE, Гайковерти, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE, M12 FUEL™ ½″ M12FCIWF12G3-0, без батерия
- Най-добра мощност в класа: 542 Nm затягане и 745 Nm въртящ момент за развиване на гайки за справяне с най-често срещаните приложения
- Тегло от 1 кг без батерия и дължина от 122 мм означава по-добър достъп до тесни пространства и по-малко умора на потребителя
- 3000 оборота в минута за изключителна скорост на нанасяне
- 4-Mode DRIVE CONTROL позволява на потребителя да премине към четири различни настройки на скоростта и въртящия момент, за да увеличи максимално гъвкавостта на приложението
- Избор на режим на задействане за лесен избор на настройките на скоростта с една ръка
- Три светодиода за осветяване на работната зона без сянка
- ДНК-то на нашата платформа FUEL™ предефинира баланса на безжичните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE™ на MILWAUKEE®, батерията REDLITHIUM™ и електронният интелект REDLINK PLUS™ осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система от батерии: работи с всички батерии MILWAUKEE® M12™
Окомплектовка:
без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Включена батерия | Без батерия |
| Макс. диаметър на болта | M16 |
| Честота на ударите (ipm) | 0-1500 / 0-3000 / 0-3300 / – |
| Въртящ момент на развиване [Nm] | 745 |
| Скорост на празен ход (rpm) | 0-930/ 0-2100/ 0-3000/ 0-1300 |
| Захват на инструмент | ½″ квадрат |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт MILWAUKEE M12FIWF12-0, без батерия, 4933464615
В наличност
SKU:
4933464615
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.100 / 2.100 / 3.200 min/1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 339 Nm |
Акумулаторен гайковерт RYOBI, RID18C-0, Без батерия, 5133004938
В наличност
SKU:
5133004938
| Тегло | 1.3 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 200 Nm |
| Обороти на празен ход | 3.900 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M12FIW38-0, 4933464612
В наличност
SKU:
4933464612
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.200 / 1.800 / 2.700 / 2.700 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 339 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M12FIW38-422X, 4933464613
В наличност
SKU:
4933464613
| Тегло | 1.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah + 4 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.100 / 2.100 / 3.200 min/1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 339 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M18BIW12-402C, 18v, 2×4 ah, 240 nm, 4933443607
В наличност
SKU:
4933443607
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 240 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт RYOBI, RIW18X-0, Без батерия, 5133004960
В наличност
SKU:
5133004960
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 900 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-1.200 / 0-2.000 / 0-2.800 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Ударен гайковерт MILWAUKEE IPWE400R, 725w, 4933451524
В наличност
SKU:
4933451524
| Тегло | 2.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 725 W |
| Въртящ момент (Макс.) | 400 Nm |
Ударен гайковерт с висок въртящ момент MILWAUKEE M18FHIW2F12-0, 4933498056
В наличност
SKU:
4933498056












