Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M18FMTIW2F38-0X, 18v, 745 nm, без батерия, 4933479153
485.99 € / 950.51 лв. Original price was: 485.99 € / 950.51 лв..388.79 € / 760.41 лв. Текущата цена е: 388.79 € / 760.41 лв..
Акумулаторен гайковерт MILWAUKEE M18FMTIW2P12-502X, 18v, 2x5.0ah, 4933478453
862.80 € / 1687.49 лв. Original price was: 862.80 € / 1687.49 лв..690.24 € / 1349.99 лв. Текущата цена е: 690.24 € / 1349.99 лв..
Акумулаторен гайковерт MILWAUKEE M18FMTIW2P12-0, 18v, без батерия, куфар, 4933478452
511.19 € / 999.80 лв. Original price was: 511.19 € / 999.80 лв..265.00 € / 518.29 лв. Текущата цена е: 265.00 € / 518.29 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933478452
Категория: Гайковерти
Етикети: MILWAUKEE, Гайковерти, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен гайковерт MILWAUKEE M18FMTIW2P12-0, 18v, без батерия, куфар, 4933478452
- Най-универсалният безкабелен ударен гайковерт във впечатляващия арсенал на MILWAUKEE® с водеща в отрасъла производителност с въртящ момент на развиване от 881 Nm и въртящ момент на затягане от 745 Nm
- Невероятно компактен дизайн за това ниво на производителност, с обща дължина само 152 mm, идеален за приложения в тесни пространства
- DRIVE CONTROL с 4 режима позволява на потребителя да сменя между четири различни настройки на скоростта и въртящия момент, за да се увеличи максимално разнообразието от приложения
- Контролът за развиване на болтове осигурява пълна сила на въртящия момент, след което намалява оборотите в минута, след като болтът се разхлаби, за да се предотврати изпускане на крепежния елемент
- Контролът за автоматично изключване прилага въртящ момент със сила не повече от 47 Nm за пристягане с ръка, за да се предотврати пренатягане
- LED лампата с три светодиода осигурява осветление с висока пропускливост, за да се увеличи видимостта на работното пространство
- ½″ квадрат, с фиксиращ щифт
- Кука за колан с възможност за обръщане
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
HD куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 1.250 / 1.950 / 2.575 / 1.325 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 745 Nm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт AEG, BSS18S12BL2-0, без батерия
В наличност
209.13 € / 409.02 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
4935480060
| Тегло | 1.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Честота на ударите (ipm) | 3800 |
| Закрепване на вложката | Фрикционен пръстен |
| Скорост на празен ход на 1-ва предавка | 0-850 |
| Скорост на празен ход на 2-ра предавка | 0-2100 |
| Скорост на празен ход на 3-та предавка | 0-2800 |
| Въртящ момент (Макс.) | 280 Nm |
Акумулаторен гайковерт BOSCH, GDR 12V-110, без батерия
В наличност
SKU:
06019E0002
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 110 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-1.200 / 0-2.600 1/min |
Акумулаторен гайковерт MILWAUKEE M12FIWF12-0, без батерия, 4933464615
В наличност
SKU:
4933464615
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.100 / 2.100 / 3.200 min/1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 339 Nm |
Акумулаторен гайковерт MILWAUKEE M12FIWF12-422X, 4933464616
В наличност
SKU:
4933464616
| Тегло | 1.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah + 4 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 339 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт AEG, BSS18HTF12B6-0, без батерия
В наличност
SKU:
4935472245
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Честота на ударите (ipm) | 0 – 2300 |
| Обороти на празен ход | 0 – 1800 min-1 |
| Макс. въртящ момент завиване | 1550 Nm |
| Макс. въртящ момент развиване | 2100 Nm |
| Захват на инструментa | Външен квадрат 1/2″ |
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M12BIW12-202C, 12v, 2×2 ah, 138 nm, 4933447133
В наличност
SKU:
4933447133
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 2.250 / 3.400 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 138 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M18BIW12-402C, 18v, 2×4 ah, 240 nm, 4933443607
В наличност
SKU:
4933443607
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 240 Nm |
Ударен гайковерт с висок въртящ момент MILWAUKEE M18ONEFHIWF12-0, 4933499163
В наличност
SKU:
4933499163
| Тегло | 3.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 550 / 1.400 / 1.750 / 1.750 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 1356 Nm |
| Захват на инструмента | ½″ с фрикционен пръстен |












