Акумулаторна косачка BOSCH, GRA 18V2-46, без батерия + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
581.24 € / 1136.81 лв. Original price was: 581.24 € / 1136.81 лв..422.00 € / 825.36 лв. Текущата цена е: 422.00 € / 825.36 лв..
Акумулаторен гайковерт BOSCH, GDR 12V-105, без батерия, 06019A6901
167.42 € / 327.45 лв. Original price was: 167.42 € / 327.45 лв..133.94 € / 261.96 лв. Текущата цена е: 133.94 € / 261.96 лв..
Акумулаторен гайковерт BOSCH, GDR 120-Li, 06019F0001
180.38 € / 352.79 лв. Original price was: 180.38 € / 352.79 лв..126.00 € / 246.43 лв. Текущата цена е: 126.00 € / 246.43 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
06019F0001
Категория: Гайковерти
Етикети: BOSCH, Гайковерти, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен гайковерт BOSCH, GDR 120-Li
- Качество на Bosch на достъпна цена
- Винаги точната мощност за разнообразие от приложения с управление на мощността с 2 нива
- Лесно управление и ергономична конструкция.
Окомплектовка:
-
1 x GDR 120-LIКаталожен номер: 3 601 JF0 000
-
1 бит за винтоверт
-
2 x акумулаторна батерия GBA 12V 2.0AhКаталожен номер: 1 600 Z00 02X
-
Куфар за инструменти
-
Зарядно устройство GAL 12V-20 Professional
Допълнителна информация
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 1.5 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 100 Nm |
| Обороти на празен ход | 1.300 / 2.600 1/min |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт MILWAUKEE M18FIW2F12-502X, 4933478444
В наличност
SKU:
4933478444
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 900 / 1.650 / 2.400 / 1.200 |
| Въртящ момент (Макс.) | 339 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M12BIW12-202C, 12v, 2×2 ah, 138 nm, 4933447133
В наличност
SKU:
4933447133
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 2.250 / 3.400 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 138 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M12FIW38-0, 4933464612
В наличност
SKU:
4933464612
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.200 / 1.800 / 2.700 / 2.700 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 339 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M18BIW12-402C, 18v, 2×4 ah, 240 nm, 4933443607
В наличност
SKU:
4933443607
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 240 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M18BIW38-0, 18v, 210 nm, 4933443600
В наличност
SKU:
4933443600
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 210 Nm |
Ударен гайковерт MILWAUKEE IPWE520R, 725 W, 4933451525
В наличност
SKU:
4933451525
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 725 W |
| Въртящ момент (Макс.) | 520 Nm |
Ударен гайковерт с висок въртящ момент MILWAUKEE M18ONEFHIWF12-0, 4933499163
В наличност
SKU:
4933499163
| Тегло | 3.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 550 / 1.400 / 1.750 / 1.750 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 1356 Nm |
| Захват на инструмента | ½″ с фрикционен пръстен |
Ударен гайковерт със среден въртящ момент MILWAUKEE M18FMTIW2F12-0, 4933498057
В наличност
SKU:
4933498057
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 1.250 / 1.950 / 2.575 / 1.325 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 745 Nm |












