Присъединителна опора за огъващ сегмент Rems, ф 10- 40 мм, 582120 R
388.80 € / 760.43 лв.
Стойка опорна за дълги профили REMS Herkules XL, 12", 120125 R
463.20 € / 905.94 лв. Original price was: 463.20 € / 905.94 лв..358.80 € / 701.75 лв. Текущата цена е: 358.80 € / 701.75 лв..
Арматурна тел MAKITA, 1915N0-0, Ø 1.6 мм, 1 бр. за TR001G, 1915N0-0
8.02 € / 15.69 лв.
Описание
Арматурна тел MAKITA, 1915N0-0, Ø 1.6 мм, 1 бр. за TR001G, 1915N0-0
- Арматурна тел Makita 1915N0-0 е с диаметър Ø 1.6 мм и дължина 30 м.
- Ролката е с дължина 30 метра тел за връзване.
- Телта е подходяща за машина за връзване на арматура TR001G.
Допълнителна информация
| Тегло | 0.55 кг |
|---|---|
| Диаметър | Ø 1.6 мм |
| Обща дължина | 30 м |
| Количество | 1 бр. |
За бранда
MAKITA е световен лидер в производството на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен със качество, мощност и дълъг живот.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MAKITA, подходящи за строителство, ремонт и професионални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на Makita за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MAKITA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и домашни майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V 125 mm, GA041GM201 + Подарък батерия BL4040F от Makita България
В наличност
SKU:
GA041GM201
| Тегло | 4 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 3.000 – 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V 125 mm, без батерия, GA047GZ
В наличност
SKU:
GA047GZ
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 3.000 – 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V, 125 mm, без батерия, GA050GZ
В наличност
SKU:
GA050GZ
| Тегло | 4.4 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V, без батерия, GA038GZ
В наличност
SKU:
GA038GZ
| Тегло | 7.4 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Диаметър на диска | 230 mm |
| Обороти на празен ход | 6.600 min-1 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Електрическа оберфреза Makita, 710 W, 6-8 мм, RT0702C
В наличност
SKU:
RT0702C
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Захранващо напрежение | 230 V |
| Мощност | 710 W |
| Обороти на празен ход | 10000-34000 об./мин |
| Дълбочина на фрезоване | 35 мм |
| Захват | 6-8 мм |
| Вибрации | празен ход 2.5 м/с²/рязане MDF 3.5 м/с² |
Акумулаторен пистолет за силикон MAKITA, DCG180ZB 18 V, 5000 N, 600 мл., без батерия
В наличност
SKU:
DCG180ZB
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18.0 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Капацитет на резервоара | 600 мл |
| Налягане на буталото | 5000 N |
Волфрамов карбиден шлайфгрифер Makita, B-52738
В наличност
SKU:
B-52738
Ъглошлайф MAKITA 1400W, 125 mm, 9565CR
В наличност
SKU:
9565CR
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1400 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |












